Ciechanów

    Koordynator projektów produkcyjnych z językiem ukraińskim - Ciechanow, Polska - SGP Group

    SGP Group
    SGP Group Ciechanow, Polska

    5 dni temu

    SGP Sorting Group Poland Sp. z o. o. od 2006 roku jest największym liderem w sektorze outsourcingu w Polsce. Wspomagamy przedsiębiorców w zadaniach usług selekcji, sortowania, naprawy komponentów oraz wyrobów gotowych. Rekrutujemy i szkolimy pracowników w każdej dziedzinie gospodarki.

    Możesz nam zaufać - zawsze kierujemy się zasadą, by dążyć do jak najlepszej jakości.

    Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Koordynator projektów produkcyjnych z językiem ukraińskim.

    W SGP czeka na Ciebie:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze uzależnione od doświadczenia zawodowego,
  • możliwość realizacji wielu wyzwań,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • praca w międzynarodowym środowisku pozwalającą wykorzystywać i rozwijać umiejętności zawodowe.
  • Zakres zadań:

  • realizacja projektu w ramach założonego budżetu, harmonogramu oraz wymagań jakościowych,
  • zarządzanie logistyką zamówień,
  • monitorowanie produkcji i kontrola spływu elementów,
  • koordynacja pracy i stała współpraca z ekipami monterskimi działającymi w kraju oraz za granicą,
  • negocjacje zakupowe.
  • Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność prowadzenia rozmów z klientami, ekipami monterskimi i dostawcami,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • umiejętność szybkiego reagowania na pojawiające się problemy i ich rozwiązywanie,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność działania w zespole i pod presją czasu,
  • dyspozycyjność (możliwość wyjazdów zagranicznych i krajowych).
  • Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • znajomość branży meblarskiej,
  • wykształcenie wyższe techniczne, tytuł inżyniera.