Pracownik ds. zamówień na roboty budowlane - Warszawa, Polska - PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

    PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
    PKP Polskie Linie Kolejowe S.A Warszawa, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    Inżynieria / Architektura
    Opis
    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

    sporządzanie Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia w zakresie instrukcji dla wykonawców oraz warunków umowy w oparciu o Opis Przedmiotu Zamówienia/Program Funkcjonalno-Użytkowy umożliwiających wszczęcie procedury przetargowej,

    sporządzanie i publikowanie ogłoszeń o zamówieniu publicznym i udzieleniu zamówienia publicznego w celu wykonania dyrektyw, postanowień, przepisów, w oparciu o które prowadzone jest postępowanie,

    udział w pracach Komisji Przetargowej wraz ze sporządzeniem protokołu z postępowania,

    przygotowywanie dokumentów z postępowania przetargowego dla organów kontroli zewnętrznej i wewnętrznej w celu: możliwości udzielenia zamówienia, uznania wydatków za kwalifikowane, potwierdzenia prawidłowości przebiegu procedury przetargowej,

    przygotowywanie dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy z Wykonawcą wyłonionym w drodze zamówienia publicznego celem finalizacji procedury przetargowej,

    współudział w opracowywaniu i aktualizowaniu procedur w celu dostosowania do wymagań legislacyjnych i organizacyjnych,

    przekazywanie danych w zakresie procedur przetargowych celem spełnienia wymogów sprawozdawczych.

    Wymagane kwalifikacje:

    wykształcenie wyższe,

    minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w prowadzeniu postępowań o udzielenie zamówień publicznych na podstawie Ustawy Prawo zamówień publicznych (doświadczenie po stronie Zamawiającego),

    doświadczenie w pracach Komisji Przetargowych,

    praktyczna i bardzo dobra znajomość Ustawy Prawo zamówień publicznych oraz wydanych na jej podstawie aktów wykonawczych,

    znajomość orzecznictwa Krajowej Izby Odwoławczej,

    znajomość pakietu MS Office na poziomie średnio zaawansowanym,

    umiejętność samodzielnego stosowania przepisów ww. Ustawy,

    umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,

    umiejętność radzenia sobie z emocjami,

    zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,

    otwartość na zmianę.

    Mile widziane kwalifikacje:

    znajomość Ustawy Prawo budowlane.

    Korzyści dla Ciebie:

    Umowa o pracę

    Ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą

    Opieka medyczna

    Pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa

    Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

    Karta Multisport