Miejsca pracy

    Management Trainee Programme - Warszawa, Polska - Biedronka

    Biedronka
    Biedronka Warszawa, Polska

    Znalezione w: RocketJobs PL C2 - 1 tydzień temu

    Biedronka background
    Księgowość / Finanse
    Opis

    Twój zakres obowiązków

    • Pierwsze dni zaczniemy od angażującego onboardingu Dowiesz się więcej o naszej firmie i poznasz uczestników programu, także z Hebe - wszyscy razem lecimy ku nowym możliwościom. W tym czasie dowiesz się więcej o naszej firmie i naszej siostrzanej spółce – Hebe.
    • Po tym, jak poznasz naszą firmę, kulturę i wartości pora na pierwsze działania Swój lot po więcej rozpoczniesz w jednym z dwóch wybranych w procesie rekrutacji działach – w każdym po około 5 miesięcy. Nasi rekruterzy pomogą Ci wybrać odpowiednią ścieżkę, zgodną z Twoimi kompetencjami i dotychczasowym wykształceniem lub doświadczeniem.
    • Po pierwszym roku programu wspólnie zdecydujemy, która ścieżka będzie dla Ciebie najodpowiedniejsza – ekspercka czy liderska. Jak? Bazując na całorocznym feedbacku oraz finalnej prezentacji, którą zaprezentujesz przed osobami decyzyjnymi w naszej spółce.
    • W drugim roku Programu Management Trainee Programme Biedronki lecimy głębiej w świat naszej firmy i branży retail. Przez pierwsze 3 miesiące poznasz specyfikę pracy w sklepach i centrach dystrybucyjnych w wybranym miejscu w Polsce, a po tej fascynującej przygodzie w sercu naszego biznesu, wrócisz do pracy w docelowym dziale.
    • Podczas całego Programu będziesz zaangażowana/zaangażowany w dedykowane Tobie projekty oraz codzienne zadania wybranych działów, zrozumiesz nasze procesy biznesowe i będziesz podejmować decyzje w ramach swojej odpowiedzialności.

    Nasze wymagania

    • Masz status absolwenta (do 2 lat po zakończeniu studiów) lub jesteś studentem ostatniego roku na kierunkach: zarządzanie, logistyka, łańcuch dostaw, finanse i rachunkowość, ekonomia oraz pokrewnych.
    • Potrafisz swobodnie rozmawiać w języku angielskim, min. na poziomie B2.
    • Masz możliwość rozpoczęcia współpracy w czerwcu 2024 w pełnym wymiarze godzin.
    • Cechuje Cię determinacja w osiąganiu celów i lubisz stale podnosić poprzeczkę.
    • Masz pierwsze doświadczenia zawodowe zdobyte w trakcie lub po studiach (praca, staże, organizacje studenckie).
    • Umiesz rozwiązywać problemy i dobrze czujesz się w zmiennym środowisku pracy.
    • Masz otwarty umysł i interesujesz się branżą retail oraz FMCG.
    • Umiesz działać samodzielnie i pracować pod presją czasu.
    • Posiadasz umiejętność analitycznego i krytycznego myślenia.
    • Masz wysokie zdolności interpersonalne i umiejętność pracy zespołowej.

    To oferujemy

    • Jasno określoną ścieżkę kariery z możliwość szybkiego awansu – w ciągu roku wspólnie podejmiemy decyzję o Twojej dalszej drodze w naszej organizacji.
    • Umowę o pracę i wynagrodzenie 8000 zł brutto miesięcznie.
    • Zdobycie cennego doświadczenia wspierającego rozumienie naszego biznesu i całej branży retail, poprzez rotacje w kluczowych działach oraz pracę w sklepie Biedronka i centrum dystrybucyjnym.
    • Udział w dedykowanym programie rozwojowo-szkoleniowym.
    • Współpracę z najlepszymi ekspertami branży retail w zakresie procesu zakupowego, łańcucha dostaw i logistyki, zasad zakupu i sprzedaży czy operacji finansowych i controllingu.
    • Rozwinięcie kompetencji twardych i miękkich.
    • Wpływ na doświadczenia zakupowe 5 mln klientów dziennie w Polsce.
    • Decyzyjność w ramach swojej odpowiedzialności oraz szansę na sprawdzenie dopasowania do naszej kultury firmowej i stylu pracy na pierwszym etapie programu.
    • Hybrydowy tryb pracy - 4 dni stacjonarnie, 1 dzień zdalnie.
    • Pakiet ponad 20 benefitów, m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, e-kody na zakupy w Biedronce i Hebe, paczki świąteczne i wiele innych

    Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych
    • prywatna opieka medyczna
    • dofinansowanie nauki języków
    • parking dla pracowników
    • dodatkowe świadczenia socjalne
    • paczki świąteczne
    • regularne badania profilaktyczne
    • e-kody na zakupy w Biedronce i Hebe

    Etapy rekrutacji

    1. Gra rekrutacyjna
    2. Gra analityczna
    3. Gra menedżerska
    4. Spotkanie z rekruterem
    5. Spotkanie z kadrą zarządzającą