Specjalista ds sprzedaży niemiecki - Szeligowskiego c, Lublin, Polska - Concentrix CVG International

    Concentrix CVG International
    Concentrix CVG International Szeligowskiego c, Lublin, Polska

    2 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Sprzedaż
    Opis

    Twój zakres obowiązków

    Obsługa połączeń przychodzących

    Aktywna sprzedaż usług klienta

    Przygotowywanie ofert odpowiadających potrzebom klientów

    Wprowadzanie danych do systemu

    Nasze wymagania

    Znajomość języka niemieckiego (poziom C1)

    Szeroko rozwinięte umiejętności sprzedażowe

    Otwartość w relacjach z klientami, również w aspekcie aktywnej sprzedaży

    Umiejętność swobodnej komunikacji przez e-mail / czat / telefon

    Zadaniowe podejście do problemów i rozwiązywania ich

    Oferujemy

    Umowę o pracę/zlecenie na pełen etat

    Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 7000 zł brutto + bonus + prowizja

    Praca od poniedziałku do piątku (7:00 – 20:00) w systemie zmianowym oraz w niektóre soboty (10:00 – 18:00)

    Rzetelne przygotowanie do pracy

    Praca zdalna lub w komfortowym biurze w Lublinie

    Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna LuxMed, kafeteria MyBenefit, ubezpieczenie na życie)

    Program Talent Development (realne awanse i szybka ścieżka rozwoju dla najlepszych)