Katowice

    czynności pomocnicze w sklepie - Katowice, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska background
    Opis

    Szukasz dodatkowej pracy? Lubisz kontakt z klientem?

    Pracuj z nami w sklepie Primark i dołącz do zespołu już teraz

    oferujemy

    • stawkę 28,50zł/h brutto (dla studenta jest to stawka netto)
    • przyjazną atmosferę pracy
    • elastyczny grafik (możliwość pojedynczych zleceń)
    • pracę w dynamicznym zespole

    zadania

    • wykonywanie czynności pomocniczych w sklepie, takich jak uzupełnianie towarów na półkach czy organizacja przestrzeni sklepowej
    • zapewnianie obsługi klienta poprzez pomoc w znalezieniu produktów i udzielanie informacji o asortymencie
    • utrzymywanie czystości i porządku w przestrzeni sklepowej

    oczekujemy

    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • chęć do pracy w branży handlowej
    • dyspozycyjność do pracy w elastycznym grafiku, w tym w weekendy i wieczorami

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia