Operator Maszyn CNC - Warszawa, Polska - benett PEOPLE Sp. z o.o.

    benett PEOPLE Sp. z o.o.
    benett PEOPLE Sp. z o.o. Warszawa, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    Produkcja / Mechanika
    Opis
    Zadania:

    Ustawianie tokarki/frezarki na podstawie technologii i programu dostarczonego przez programistę

    Wykonanie określonej partii produkcyjnej detali

    Kontrolę jakości wykonywanych detali

    Gratowanie detali

    Wymagania:

    Doświadczenie w pracy na zbliżonym stanowisku

    Umiejętność w posługiwaniu się przyrządami pomiarowymi

    Podstawowa znajomość G kodów ISO

    Mile Widziane doświadczenie w pracy na maszynach z systemem sterowania Haas lub Fanuc

    Oferujemy:

    Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace

    Możliwość rozwoju zawodowego

    Pakiet Benefitów: dofinansowanie do zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do nauki języków, dofinansowanie do szkoleń i kursów.

    Młody zespół

    Praca w stabilnej, rozwijającej się firmie

    Lekcje angielskiego