Java Developer - Gdańsk, Polska - Team Quest

    Team Quest
    Team Quest background
    Umowa o pracę
    Opis

    Realizowane zadania:

  • utrzymanie bieżącej aplikacji
  • rozwój nowych funkcjonalności zarówno w obrębie monolitu, jak i w mikroserwisach
  • aktualizacja algorytmów decyzyjnych we współpracy z analitykami
  • Oczekiwania:

  • Min. 2 lata doświadczenia
  • Znajomość Java 8/11
  • Doświadczenie z aplikacjami Spring + Hibernate + Maven
  • Znajomość baz danych SQL
  • Doświadczenie w środowisku GIT, Maven
  • Proaktywna postawa z chęcią uczenia się nowych rzeczy
  • Doświadczenie lub dobra znajomość systemów kolejkowych (preferowany: Apache Kafka)
  • Oferujemy:

  • Kontrakt długoterminowy
  • Dobrą atmosferę w zespole
  • Bardzo ciekawy projekt
  • Płatne dni wolne od pracy na B2B i UZ
  • Możliwość pakietu opieki medycznej (Medicover)
  • Karta multisport
  • Wsparcie konsultanta w procesach optymalizacji podatkowej (B2B)
  • Dodatkowe atuty:

  • ElasticSearch
  • Docker
  • Kubernetes
  • AWS