Warsaw

    Specjalista ds. Rekrutacji Stomatologicznych - Warsaw, Polska - Medicover

    Medicover
    medicover background

    Jesteśmy społecznością składającą się z blisko 3000 lekarzy, personelu medycznego i specjalistów operacyjnych skupionych wokół konceptu Rytuału Uśmiechu. Wyznaczamy standardy nowoczesnej stomatologii, projektujemy niezapomniane doświadczenia Pacjentów. Udowadniamy, że zdrowy i piękny uśmiech potrafi zmienić życie, tak jak my zmieniamy wizytę w Rytuał Uśmiechu

    Twoje zadania:

    • Aktywne wsparcie w ramach rekrutacji na stanowiska: Asystentka Stomatologiczna, Higienistka Stomatologiczna, Technik Elektroradiolog, Recepcjonista, Opiekun Pacjenta
    • redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych
    • bezpośredni kontakt podczas całego procesu rekrutacji z hiring managerami
    • uczestniczenie w projektach HR, czyli m.in.: webinary dla kandydatów, współpraca ze szkołami Asystentek i Higienistek Stomatologicznych oraz Techników Elektroradiologów, udział w targach i dniach otwartych oraz wiele wiele innych
    • selekcja kandydatów oraz przeprowadzanie wstępnych wywiadów rekrutacyjnych oraz opracowywanie rekomendacji dla hiring managerów
    • przygotowywanie raportów z prowadzonych działań, analiza i opracowywanie rekomendacji dla hiring managerów

    Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

    • masz lekkie pióro i lubisz pracę kreatywną
    • umiesz czytać raporty oraz wyciągać z nich wnioski i przedstawiać rekomendacje
    • z naturalną łatwością nawiązujesz i dbasz o partnerskie relacje
    • studiujesz niestacjonarnie lub masz ten etap już za sobą (mile widziane kierunki takie jak Psychologia Biznesu, Zarządzanie, Socjologia lub inne nauki społeczne)
    • skupiasz się na realizacji wyznaczonych celów i cechuje Cię postawa can-do-attitude,
    • dobrze zarządzasz sobą w czasie i potrafisz efektywnie wyznaczać priorytety
    • jesteś otwarty na rozwój, myślisz nieszablonowo, masz głowę pełną pomysłów
    • średniozaawansowana znajomość programu Microsoft Excel
    • Mile widziane: doświadczenie w rekrutacji opartej na kompetencjach, call center oraz w aktywnym pozyskiwaniu kandydatów (boolean search, X-ray search, direct mailing).
    • Biorąc pod uwagę powyższe wymagania, zakładamy, że masz już roczne doświadczenie w rekrutacji, ale jeśli nie, a czujesz, że spełniasz powyższe wymagania – zgłoś się mimo wszystko

    Pracując w naszym Zespole, otrzymasz:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • wsparcie całego zespołu podczas onboardingu i na dalszych etapach
    • wstępne szkolenie przez bardziej doświadczonych kolegów i koleżanki z zespołu
    • tryb pracy hybrydowej – zdalna/backoffice
    • realną możliwość rozwoju w strukturach firmy
    • współpracę w zespole "grającym do jednej bramki"
    • udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
    • Pakiet medyczno-sportowy od pierwszych dni pracy oraz dofinansowanie do Platformy Benefitowej (Empik, Decathlon, Wyjątkowy Prezent i inne)

    Miejsce pracy:
    Warszawa, Aleje Jerozolimskie 96

  • Medicover Stomatologia Warszawa, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:masz lekkie pióro i lubisz pracę kreatywną · umiesz czytać raporty oraz wyciągać z nich wnioski i przedstawiać rekomendacje · z naturalną łatwością nawiązujesz i dbasz o partnerskie relacje · studiujesz niestacjonarnie lub masz ten etap już za sobą ( ...

  • Medicover

    Higienistka stomatologiczna

    1 tydzień temu

    Medicover Warsaw, Polska

    Do Twoich zadań należeć będzie: · Samodzielne wykonywanie zabiegów higienizacji, · Asystowanie przy zabiegach stomatologicznych (standard pracy na 4 ręce), · Przygotowanie gabinetu stomatologicznego do pracy samodzielnej lub z lekarzem, · Sterylizację narzędzi i materiałów. · Wys ...