Pracownik magazynowy
Osła

    pracownik magazynowy - Osła, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska Osła, Polska

    1 tydzień temu

    Randstad Polska background

    Posiadasz uprawnienia UDT i szukasz pierwszej pracy na magazynie jako operator wózka widłowego? Dobrze trafiłeś Ta oferta jest dla Ciebie

    oferujemy

    • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w obsłudze wózków widłowych
    • Pracę w nowopowstającej fabryce zajmującej się produkcją materiałów termoizolacyjnych
    • Dofinansowanie do dojazdów do pracy
    • Umowa o pracę na pełen etat z licznymi benefitami

    zadania

    • Rozładunek oraz załadunek kontenerów
    • Ogólne prace magazynowe
    • obsługa wózka widłowego

    oczekujemy

    • Uprawnienia na wózek widłowy UDT
    • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • ecojob

    Pracownik magazynu

    2 dni temu

    ecojob Głogów, Polska

    Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczam ...