Specjalista ds. Rozliczeń Kontraktowych - Rybnik, Polska - Infra Silesia S.A.

    Infra Silesia S.A.
    Infra Silesia S.A. Rybnik, Polska

    2 tygodnie temu

    Opis

    Stellenbeschreibung

  • Obsługa systemu SAP ( zgłoszenia , zamówienia, rozliczanie faktur)
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych oraz umów
  • Przygotowywanie rozliczeń finansowych, rozliczanie podwykonawców
  • Prowadzenie korespondencji
  • Prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji kontraktowej
  • Współpraca z poszczególnymi działami firmy, partnerami konsorcjum, podwykonawcami
  • Wykonywanie innych czynności niezbędnych do realizacji kontraktu
  • Doświadczenie w obsłudze systemu SAP
  • Dobra znajomość pakietu Office (Excel – warunek konieczny)
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność w działaniu, skrupulatność
  • Otwartość i orientacja na klienta
  • Prawo jady kat B.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane
  • Deine Bewerbung

    Jetzt ganz einfach online den Bewerbungsprozess starten.

    Deine Benefits

    Atrakcyjna oferta szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych

    Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe

    Dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych

    Dofinansowanie studiów zarówno licencjackich jak i magisterskich i podyplomowych

    Grupowe ubezpieczenie na życie

    Możliwość wykupienia pakietu ubezpieczenia na korzystnych warunkach

    Pakiet Medicover Sport

    MULTIKARNET OK umożliwia pracownikom korzystanie z szerokiej gamy obiektów sportowych i rekreacyjnych na terenie wybranego województwa lub kraju.

    Prywatna opieka medyczna

    Możesz skorzystać z dofinansowania do prywatnej opieki medycznej i wybrać odpowiedni pakiet dla Ciebie i Twojej rodziny.

    Dodatkowy dzień wolny od pracy

    Additional day off work

    Standorte

    An diesen Standorten findest du die angebotenen Stellen.

    Daten werden geladen ...

    Einen Augenblick bitte ...

    Es dauert dir zu lange?

    Verkürze die Ladezeit, indem du Suchbegriffe oder Filter hinzufügst.

    Tut uns leid. Die Datenmenge ist zu groß.

    Grenze Deine Suche ein und beschleunige die Ladezeit.

    Über uns

    Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej. Spółka w Grupie DB Cargo Polska - Infra Silesia oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Rybniku.

    Bewerben ganz einfach

    Profil erstellen

    Angaben machen und jobspezifische Fragen beantworten

    Lebenslauf und Anhänge hochladen

    Daten prüfen und Bewerbung absenden

    Hinweise