Warsaw

    Lider obiektu - Warsaw, Polska - STRABAG PFS

    STRABAG PFS
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Aufgaben

  • wsparcie zespołu technicznego w bieżącej eksploatacji, konserwacji instalacji i urządzeń budynkowych: duży obiekt komercyjny w centrum Warszawy ( instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne, klimatyzacyjne, grzewcze, wentylacyjne)
  • monitorowanie pracy powierzonych urządzeń
  • analiza i usuwanie awarii
  • raportowanie zgodnie z procedurami
  • współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych
  • sporządzanie ofert napraw i usuwania awarii
  • koordynowanie prac techników; tworzenie grafików pracy
  • ścisła współpraca z kierownikiem obiektu
  • Qualifikationen

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe/średnie o kierunku technicznym
  • doświadczenie zawodowe w obsłudze technicznej nieruchomości
  • znajomość budowy, obsługi instalacji i urządzeń elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, niskoprądowych, systemów BMS
  • uprawnienie energetyczne zakresie eksploatacji urządzeń Gr. I do 1 kV.
  • umiejętność diagnozowania przyczyn awarii
  • umiejętność pracy w zespole oraz zarządzania zespołem
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B, zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m
  • Wir bieten

    •stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji
    •opiekę zdrowotną, ubezpieczenie, szkolenia, Multisport
    •ciekawą, pełną wyzwań pracę

  • STRABAG PFS Warsaw, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Aufgaben · bieżąca eksploatacja, konserwacja, instalacji i urządzeń budynkowych · monitorowanie pracy powierzonych urządzeń · usuwanie awarii · sporządzanie ofert napraw i usuwania awarii · nadzór nad harmonogramem przeglądów i konserwacji, nad serwisami zewnętrznymi · raportow ...

  • SPIE

    Lider Obiektu K/M

    2 dni temu

    SPIE Warszawa, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Opis stanowiska: · sporządzanie ofert, kontakt z zarządcą/ administratorem obiektu, rozliczanie prac; · utrzymanie w pełnej sprawności infrastruktury technicznej nieruchomości; · prewencyjna konserwacja i utrzymanie techniczne nieruchomości; · nadzór nad pracą podwykonawców i ser ...

  • PPHU Specjał Sp. z o.o.

    Dowódca zmiany

    1 dzień temu

    PPHU Specjał Sp. z o.o. Warsaw, Polska

    Agencja Ochrony Specjał wspierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych, lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni kandydatów na stanowisko: · Dowódca zmiany / Koordynator · Miejsce pracy: Warszawa Śródmieście · Pełny etat · Dowódc ...