Team Manager- zarządzanie zespołem księgowym, Katowice - Ruda Śląska, Polska - L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.

    L.M. Group Poland Sp. z o.o. background

    Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.
    Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży BPO/SSC pooszukujemy kandydatów na stanowisko księgowe z językiem niemieckim.

    Team Manager- zarządzanie zespołem księgowym, Katowice (praca hybrydowa)

    Numer referencyjny: MAKO

    Miejsce pracy: Ruda Śląska

    Obowiązki przyszłego pracownika

    • Wykonywanie oraz składanie deklaracji, podatkowej CIT, PIT oraz IFT, PCC, ORD
    • Kalkulacja podatku odroczonego, na potrzeby klientów zewnętrznych firmy
    • Weryfikacja ksiąg i ich aktualizowanie, w celu zamknięcia okresów rozliczeniowych
    • Przygotowanie ksiąg do procesu sporządzania sprawozdania finansowego
    • Organizacja pracy zespołu księgowego
    • Bieżąca komunikacja z klientem i udział w spotkaniach
    • Udział w fakturowaniu obsługiwanych klientów

    Oczekiwania stawiane kandydatom:

    • Min. 5 lat doświadczenia w pracy w księgowości
    • Min. 2 lata na stanowisku liderskim
    • Wykształcenie wyższe kierunkowe - kierunki związane z księgowością oraz zarządzaniem
    • Doświadczenie w przygotowywaniu rozliczeń podatkowych (z uwzględnieniem aktualnych przepisów)
    • Praktyczna znajomość aktualnych przepisów księgowo-podatkowych
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • Umiejętności analityczne, samodzielność i umiejętność delegowania zadań w dynamicznie zmieniającym się środowisku
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (minimum rok)
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

    Nasz klient zapewnia:

    • pracę na podstawie umowy o pracę, na cały okres zatrudnienia
    • elastyczne godziny pracy z możliwością dostosowania do własnych potrzeb
    • możliwość pracy w trybie hybrydowym (brak ustalonych dni i ich ilości w ciągu miesiąca)
    • wdrożenie w trybie stacjonarnym (około 1 miesiąc)
    • EnelMed, dofinansowanie do Multisport,1,5 godziny angielskiego w skali tygodnia, ubezpieczenie grupowe na życie, Polecenia pracownicze, Imprezy integracyjne bogaty pakiet benefitów:
    • możliwość rozwoju zawodowego (stanowiska liderskie)
    • pracę w firmie o stabilnej sytuacji na rynku