Analityk finansowy - Kalisz, Polska - Level Work

    Level Work
    Level Work Kalisz, Polska

    Znalezione w: RocketJobs PL C2 - 1 tydzień temu

    Default job background
    Księgowość / Finanse
    Opis

    Analityk finansowy

    Firma zajmująca się dystrybucją produktów do branży medycznej poszukuje doświadczonego Analityka Finansowego, który będzie odpowiedzialny za szeroki zakres obowiązków związanych z analizą finansową, kontaktem z bankami oraz obsługą kredytów.

    Obowiązki:

    Przygotowywanie Analiz Transakcji:

    • Dokładna analiza i raportowanie transakcji finansowych firmy.
    • Identyfikacja trendów i kluczowych wskaźników finansowych.

    Obsługa Kredytów:

    • Zarządzanie procesem uzyskiwania kredytów.
    • Monitorowanie i aktualizacja warunków kredytowych.
    • Współpraca z instytucjami finansowymi w zakresie kredytów.
    • Negocjacje warunków finansowych.

    Analiza Podatków:

    • Ścisła współpraca z działem księgowości w zakresie podatków.
    • Zapewnienie zgodności z obowiązującym prawem podatkowym.

    Analiza Prognostyczna:

    • Przygotowywanie prognoz finansowych na podstawie analizy danych historycznych.
    • Współpraca z zarządem w zakresie strategii biznesowej.

    Analiza Ryzyka, Ekstrapolacja:

    • Identyfikacja potencjalnych zagrożeń finansowych.
    • Ekstrapolacja danych do przewidywania przyszłych scenariuszy.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów, ekonomii lub pokrewnych.
    • Doświadczenia na podobnym stanowisku.
    • Znajomość analizy finansowej, kredytów i rynku finansowego.
    • Umiejętność obsługi narzędzi analitycznych i oprogramowania finansowego.
    • Znajomość przepisów podatkowych i regulacji finansowych.
    • Umiejętność podejmowania decyzji opartych na analizie danych.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia.
    • Przyjazne środowisko pracy i profesjonalny zespół.