Nowy Sącz

    Specjalista ds. Wsparcia Projektów - Nowy Sacz, Polska - FAKRO Sp. z o.o

    FAKRO Sp. z o.o
    Opis

    Miejsce pracy: Nowy Sącz

    Zadania:

  • organizacja spotkań projektowych i zarządzanie projektami
  • opracowanie raportów, prezentacji, notatek ze spotkań projektowych
  • wsparcie kierowników projektów w zakresie prowadzonych projektów
  • zarządzanie i administracja dokumentacją projektu (prawidłowy przepływ dokumentów i archiwizacja)
  • prowadzanie komunikacji wewnętrznej w zakresie projektów
  • koordynacja szkoleń zewnętrznych i przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych z zakresu zarządzania projektami w organizacji
  • udział w audytach efektów zakończonych projektów w organizacji
  • Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego)
  • miniumum 2-letnie doświadczenie w przeprowadzaniu audytów
  • dobra znajomość programów biurowych z pakietu MS Office
  • systematyczność i dobra organizacja pracy
  • znajomość systemów informatycznych wspomagających procesy produkcyjne i logistyczne
  • znajomość zasad zarządzania jakością oraz BHP
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • szkolenia i możliwość rozwoju
  • kursy językowe
  • dofinansowanie kart sportowych
  • atrakcyjna oferta grupowego ubezpieczenia w PZU
  • dofinansowanie opieki medycznej
  • parking pracowniczy
  • bonusy świąteczne
  • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe

  • FAKRO Nowy Sacz, Polska

    FAKRO to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się firm w branży okien dachowych na świecie. W skład Grupy FAKRO wchodzi 11 spółek produkcyjnych oraz 17 dystrybucyjnych. · Nasza historia zaczyna się od dziecięcego marzenia o lepiej zorganizowanym świecie. W ...

  • BD ART Sp. z o.o. Jana III Sobieskiego A, Małkinia Górna, Polska W pełnym wymiarze godzin

    B.D. Art to światowy producent dekoracji ściennych: ramek, luster, półek, tablic korkowych i magnetycznych. Współpracujemy z globalnymi sieciami jak IKEA, grupa Kingfisher i Leroy Merlin. Ponadto nasze produkty są dystrybuowane przez platformę Amazon w 28 krajach Europy i Stanach ...

  • CANPACK Brzesko, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Grupa CANPACK jest jednym z najnowocześniejszych technologicznie producentów opakowań w Europie. Swoją silną pozycję na rynku polskim i europejskim nasza firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom oraz nowoczesnej technologii wytwarzania. · CANPACK S.A. Oddział Wsparcia Bizn ...