Koszalin

    Brygadzista Produkcji - Koszalin, Polska - FallWork

    FallWork
    FallWork background

    Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej w branży technicznej, poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Brygadzista Produkcji

    Miejsce pracy: Koszalin

    Zakres obowiązków:

    • Organizacja pracy i przydział zadań podległym pracownikom - obszary: CNC, spawanie, montaż
    • Kontrola wykonywanych zadań przez pracowników produkcyjnych i nadzór nad ich poprawnym wykonaniem
    • Odpowiedzialność za prawidłową i terminową realizację zamówień produkcyjnych
    • Realizacja i kontrola norm produkcyjnych wydajność, jakość, czas pracy
    • Optymalizacja procesów produkcyjnych szukanie usprawnień
    • Przeprowadzenie szkoleń wdrożeniowych nowych pracowników oraz ocen okresowych obecnych
    • Prowadzenie dokumentów pracowniczych obecność w pracy, zrealizowane nadgodziny, zgłoszone urlopy itd.
    • Bezpośrednia współpraca z Dyrektorem Produkcji oraz działem planowania produkcji, logistyki itd.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w firmie produkcyjnej na stanowiskach Lider/Brygadzista/Mistrz Zmiany itp. warunek konieczny
    • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym podstawową komunikację pożądane
    • Umiejętność tworzenia grafików pracy
    • Samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność szybkiego działania
    • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interdyscyplinarne
    • Zdolności przywódcze, umiejętność współpracy z zespołem, rozwiązywania sporów pomiędzy pracownikami

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
    • Pakiet benefitów pozapłacowych (karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, dodatkowe świadczenia z ZFŚS)
    • Klarowną ścieżkę rozwoju i awansu w strukturach organizacji

    Ważne W związku, że od 25 maja 2018 r. weszły w życie przepisy tzw. RODO, czyli Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, konieczna jest aktualizacja zgód na przetwarzanie danych. Nowa zgoda powinna brzmieć:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

    W przypadku zainteresowania udziałem w ew. przyszłych procesach prowadzonych poprzez FallWork, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy, można udzielić także dobrowolnej dodatkowej zgody, która powinna brzmieć:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

    Osoby poszukujące nowych wyzwań zawodowych zapraszamy do wysłania swojego CV wraz z klauzulą za pośrednictwem serwisu.

    Nr Cert. AP nr 6231

  • Gi Group Bialogard, Polska

    Dla naszego Klienta, renomowanego przedsiębiorstwa z branży produkcyjnej, poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko: · BRYGADZISTA PRODUKCJI · Miejsce pracy: Koszalin · Brygadzista produkcji Numer referencyjny: 13933 · Miejsce pracy: Białogard · Zadania: · Skuteczne zar ...

  • Gi Group Kolobrzeg, Polska

    Dla naszego Klienta, renomowanego przedsiębiorstwa z branży produkcyjnej, poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko: · BRYGADZISTA PRODUKCJI · Miejsce pracy: Koszalin · Brygadzista produkcji Numer referencyjny: 13933 · Miejsce pracy: Kołobrzeg · Zadania: · Skuteczne zar ...