Wrocław

    Technik serwisu mobilnego - Wrocław, Polska - STRABAG PFS

    STRABAG PFS
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Aufgaben

  • prace związane z utrzymaniem ruchu urządzeń i instalacji na obiektach
  • wykonywanie przeglądów eksploatacyjnych, analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych
  • współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych
  • prowadzenie bieżącej dokumentacji serwisowej
  • praca w trybie mobilnym – Wrocław i województwo dolnośląskie
  • Qualifikationen

  • wykształcenie techniczne
  • 3- letnie doświadczenie zawodowe przy obsłudze technicznej obiektów – znajomość instalacji elektrycznych ( niskie prądy) i HVAC
  • świadectwa kwalifikacyjne SEP, podesty ruchome, F- gazy – mile widziane
  • prawo jazdy kat. B
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Wir bieten

    •stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej międzynarodowej organizacji
    •opieka zdrowotna, ubezpieczenie, szkolenia, MultiSport
    •ciekawa, pełna wyzwań praca