Warsaw

    Inżynier projektant - Masovian Voivodeship, Polska - EVO SOLUTIONS Sp. z o.o.

    EVO SOLUTIONS Sp. z o.o.
    EVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Masovian Voivodeship, Polska

    3 dni temu

    EvoSolutions Sp. z o.o. - jesteśmy agencją pośrednictwa pracy i doradztwa zawodowego (nr. licencji 20332), wspieramy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności w procesach rekrutacyjnych, szkoleniowych. Wspieramy także pracodawców, którzy wyrazili chęć aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnością.

    Dla naszego kontrahenta z branży projektowej poszukujemy obecnie pracownika na stanowisko:

    Inżynier projektant

    Miejsce pracy: praca zdalna

    Zakres obowiązków:

    • Projektowanie konstrukcji i podzespołów,
    • Opracowywanie dokumentacji technicznej do produkcji,
    • Ustalanie zasobów materiałowych do wykonania konstrukcji,
    • Nadzór nad dokumentacją techniczną,
    • Kontrola poprawności wykonania gotowych wyrobów.

    Oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego,
    • Doświadczenia w projektowaniu konstrukcji i podzespołów oraz w projektowaniu procesów technologicznych,
    • Praktyczna znajomość minimum jednego oprogramowania Topsolid lub Solidwork, Solidedge, Autocad, Inventor,
    • Znajomości rysunku technicznego oraz wiedzy w zakresie produkcji konstrukcji stalowych,
    • Orzeczenia o niepełnosprawności.

    Oferujemy:

    • Pracę zdalną,
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat (7 godzin dziennie, praca od poniedziałku do piątku z uwzględnieniem przysługujących uprawnień
      pracowniczych z tytułu niepełnosprawności),
    • Wynagrodzenie 6000 zł brutto,
    • Wsparcie merytoryczne podczas wdrożenia,
    • Wsparcie koordynatora z ramienia Evo Solutions przez cały okres zatrudnienia.

  • Pit-radwar S.a. Warsaw, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Technologies-expected : Lab View technologies-optional : C Python MATLAB VHDL about-project : Udział w projektowaniu, oprogramowaniu, uruchamianiu i testowaniu urządzeń systemów identyfikacji. · responsibilities : tworzenie aplikacji testowych w środowisku Lab View; udział w proj ...

  • Bank Gospodarstwa Krajowego

    Architekt Danych

    5 dni temu

    Bank Gospodarstwa Krajowego Warsaw, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Technologies-optional : Enterprise Architect UML BPMN responsibilities : Współpraca z zespołami projektowymi i architektami systemowymi oraz innych domen architektury korporacyjnej w celu budowy stabilnej architektury danych wspierającej realizację strategii banku Współtworzenie ...