Żórawina

    Magazynier z UDTUMOWA O PRACĘod pon. do pt Dzienne zmiany - Żórawina, Polska - B8 Recruitment

    B8 Recruitment
    B8 Recruitment Żórawina, Polska

    1 tydzień temu

    Dołącz do dynamicznego zespołu B8 Recruitment - agencji pracy, która nieustannie osiąga swoje cele i poszerza horyzonty. Jesteśmy częścią silnie rozwijającej się grupy kapitałowej B8 Group.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownika magazynu dla naszego renomowanego klienta, lidera w branży produktów impulsywnych związanych z płomieniem (w tym zapalniczki, zapalarki oraz paliwa do zapalniczek).

    Lokalizacja zakładu: Żerniki Wrocławskie (10 km od Wrocławia)

    Oferujemy

    • Umowę o pracę Tymczasową.
    • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym (06:00-14:00, 08:00-16:00).
    • Wynagrodzenie 5 790,96zł/brutto

    Zadania

    • Kierowanie wózkiem widłowym - Wózki platformowe czołowe, wysokiego składowania.
    • Praca fizyczna na magazynie.

    Oczekujemy

    • Doświadczenie w pracach magazynowych, z uwzględnieniem obsługi wózka widłowego, nie krótsze niż 1 rok.
    • Uprawnienia na wózki UDT.
    • Zapraszamy również osoby zza granicy

    Jesteś zainteresowany/a -Aplikuj lub wyślij wiadomość "MAGAZYNIER" na telefon , lub skontaktuj się telefonicznie - chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty

    Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • B8 Recruitment Żerniki Wrocławskie, Polska

    Dołącz do dynamicznego zespołu B8 Recruitment - agencji pracy, która nieustannie osiąga swoje cele i poszerza horyzonty. Jesteśmy częścią silnie rozwijającej się grupy kapitałowej B8 Group. · Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownika magazynu dla naszego renomowan ...

  • B8 Recruitment Święta Katarzyna, Polska