Koszalin

    operator linii montażowej - Koszalin, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska background

    Chcesz pracować na najnowocześniejszych maszynach w kraju? Cenisz sobie rodzinną atmosferę w zakładzie pracy?

    Szukasz stabilnego zatrudnienia w renomowanej firmie?

    Oferujemy pracę w firmie, która jest międzynarodowym liderem w zakresie technologii budowy maszyn i urządzeń wykorzystywanych w przemyśle: energetycznym, petrochemicznym i spożywczy. Obecnie otwieramy rekrutacje na stanowisko: operator linii montażowej

    Gwarantujemy, bardzo dobra pracę i możliwość rozwoju.

    oferujemy

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z naszym Klientem po okresie próbnym
    • pracę w systemie 3 zmianowym
    • wolne weekendy- dla chętnych nadgodziny w soboty płatne 100%
    • stawka godzinowa w kwocie brutto, zależnie od kwalifikacji:
      • młodszy operator brutto
      • operator brutto
      • starszy operator brutto
    • premia miesięczna na start:
      • młodszy operator- 342 brutto
      • operator- 456 brutto
      • starszy operator- 570 brutto
    • dodatki świąteczne
    • świadczenia z ZFŚS
    • nagrody Jubileuszowe
    • system poleceń pracowniczych (nagroda za polecenie pracownika)
    • pakiet benefitów pracowniczych m.in. karta medyczna, karta sportowa, prywatne ubezpieczenie zdrowotne
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (kursy, szkolenia) i awansów

    zadania

    • montaż i produkcja wyrobów typu Napęd na podstawie standardowej instrukcji stanowiskowej
    • obsługa automatów spawalniczych - mile widziana
    • obsługa obrabiarki CNC - mile widziana
    • dobór odpowiednich narzędzi i parametrów obróbki
    • dokonywanie pomiarów, kontrola jakości
    • prowadzenie wymaganej dokumentacji (karta pracy, karta braku)
    • dbałość w utrzymaniu właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi
    • oznaczanie i odizolowanie produktów wadliwych

    oczekujemy

    • wykształcenia zawodowego - średniego
    • umiejętności czytania rysunku technicznego
    • wiedzy technicznej i zdolności manualnych
    • wiedzy na temat spawania metodą TIG - mile widziane doświadczenie
    • umiejętności pracy elektronarzędziami i narzędziami ręcznych

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Randstad

    operator linii montażowej

    1 tydzień temu

    Randstad Koszalin, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Chcesz pracować na najnowocześniejszych maszynach w kraju? Cenisz sobie rodzinną atmosferę w zakładzie pracy? · Szukasz stabilnego zatrudnienia w renomowanej firmie? · Oferujemy pracę w firmie, która jest międzynarodowym liderem w zakresie technologii budowy maszyn i urządzeń wyk ...