Customer Service Specialist - Masovian Voivodeship, Polska - InPost

    InPost
    Inpost background
    Opis

    Twoje zadania:

  • wielokanałowa obsługa Użytkowników aplikacji - prowadzenie procesu obsługi zgłoszeń zgodnie z obowiązującymi procedurami oraz przepisami prawa,
  • prace administracyjne związane z obsługą produktów znajdujących się na platformie sprzedażowej,
  • ścisła współpraca i wparcie wewnętrznych działów firmy,
  • definiowanie problemów zgłaszanych przez Klientów oraz proponowanie rozwiązań w celu ich zniwelowania.
  • dbanie o wizerunek firmy poprzez budowanie długotrwałych relacji,
  • dodatkowe zadania zlecane przez Przełożonego
  • To, czego potrzebujemy od Ciebie:

  • min roku doświadczenia w telefonicznej i mailowej obsłudze klienta B2B lub/i B2C
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • nastawienia na realizację celów nawet niestandardowymi metodami
  • elastyczności w budowaniu nowego zespołu InPost Fresh
  • zależy nam także, abyś odnalazł/a się w zwinnym świecie InPostu. Pracujemy szybko i lubimy to. Projekty nigdy się nie kończą, a to, co możemy Ci zagwarantować to fakt, że zdecydowanie nigdy nie będziesz się nudzić
  • gotowości do zatrudnienia na podstawie umowy o zlecenie
  • To, co zapewniamy:

  • pracę w innowacyjnej firmie technologicznej o międzynarodowym zasięgu, która jest liderem branży logistycznej w Polsce
  • wpływ na rozwój nowo powstałego business unitu,
  • możliwość poszerzania kompetencji oraz zdobywania nowych
  • partnerską współpracę, która jest dla nas największą wartością
  • system kafeteryjny z możliwością wyboru benefitów, z których chcesz korzystać (np. Multisport, opieka medyczna, bony do sklepów, bilety na wydarzenia i wiele więcej)
  • platformę e-learningową ze szkoleniami w formie filmów, magazynów, zadań i quizów
  • program rekomendacji pracowniczych
  • możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych, takich jak wolontariat InPost InHelp, Szlachetna Paczka czy wydarzenia sportowe (np. biegi sztafetowe)