Warsaw

    Młodszy projektant - Warsaw, Polska - Colliers

    Colliers
    Colliers Warsaw, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Pełny etat
    Opis

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków:

  • Wizje lokalne w celu weryfikacji zakresu i potrzebnych zmian w projektach fit-out (wykończenia wnętrz komercyjnych)
  • Opracowanie kompletnych projektów wykonawczych
  • Analiza i dobór optymalnych rozwiązań projektowych (pod względem ekonomicznym, funkcjonalnym)
  • Współpraca z działem realizacji
  • Optymalizacja kosztowa oraz zakresowa
  • Przygotowywanie budżetów do projektów
  • Nadzór i wizytacje na budowach
  • Doradztwo techniczne dla klientów na etapie projektowym
  • Nasze wymagania:

  • Zainteresowanie pracą nad cały etat
  • Wykształcenie wyższe uzyskane na kierunku inżynieria środowiska lub w trakcie studiów na tym kierunku
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego (po studiach)
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim (w mowie i w piśmie)
  • Dobra znajomość Pakietu MS Office
  • To oferujemy:

  • Możliwość pracy przy automatyzacji procesów kosztów
  • Możliwość pracy przy projektach BIM
  • Możliwość poszerzenia wiedzy w wielu obszarach technicznych
  • Umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, 6 dodatkowych dni wolnych dla rodziców, dostęp do platformy szkoleniowej
  • Jasno określone ścieżki rozwoju oraz szkolenia dostosowane do potrzeb
  • Pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017, 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki 2021, 2022 i 2023 r.
  • Dodatkowe informacje

    Colliers Define Sp. z o.o.

    Pl. Piłsudskiego 3, Warszawa

    Tel. +

  • PLAY

    Młodszy Projektant

    1 dzień temu

    PLAY Warsaw, Polska

    Marketing · Młodszy Projektant / Młodsza Projektantka Produktu (Junior Product Designer UX/UI) Warszawa Twoje zadania: · Projektowanie produktu digitalowego poprzez nieustanną współpracę z zespołem wytwórczym i dostawcami rozwiązań technologicznych. · Dostosowywanie rozwiązań ...

  • Integrity Consulting Warsaw, Polska

    O firmie Integrity Consulting · Integrity Consulting to firma rekrutacyjna. Pomagamy firmom z sektora budownictwa znaleźć odpowiednich inżynierów, menadżerów i specjalistów. Działamy od 2007 roku. Nr w rejestrze agencji zatrudnienia: 4175. · O naszym kliencie · Naszym klientem je ...