Mielec

    Pomocnik Operatora Helper Operator - Mielec, Polska - Kronospan

    Kronospan
    Kronospan Mielec, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Opis stanowiska

    Nazwa stanowiska

    Pomocnik Operatora/ Helper Operator

    Rodzaj zatrudnienia

    Pełny etat

    O nas

    Kronospan jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów drewnopochodnych: płyt budowlanych, meblowych i paneli podłogowych, a także komponentów do ich produkcji, takich jak papier bazowy, żywice i laminaty. W Polsce jesteśmy obecni w Szczecinku, Mielcu, Strzelcach Opolskich, Poznaniu, Pustkowie, Rudawie, Jaśle i Szczecinie.

    Twój zakres obowiązków:

    •Prawidłowe przygotowanie palet i gilz.

    •Pakowanie rolek;

    •Zaklejanie palet;

    •Pomoc operatorowi podczas konserwacji ciągu produkcyjnego;

    •Dbanie o stan techniczny obsługiwanych urządzeń;

    •Pilnowanie porządku na powierzonym obszarze.

    Nasze wymagania:

    •Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

    •Mile widziana umiejętność obsługi maszyn produkcyjnych

    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

    Co oferujemy

    •Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego (bez pośredników)

    • Atrakcyjny system nagród miesięcznych

    • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu

    • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych

    • Program poleceń pracowniczych

    • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę

    • Ubezpieczenia grupowe