Kopytkowo

    Majster Budowy/Specjalista Inzynier w branży drogowej - Kopytkowo, Polska - HSS Work

    HSS Work
    HSS Work Kopytkowo, Polska

    1 tydzień temu

    Opis

    Rekrutujemy dla:

    Firmy będącej liderem w branży budowlanej w Polsce. Nasz Klient realizuje inwestycje w sektorach budownictwa kubaturowego, przemysłowego, energetycznego i infrastrukturalnego.

    Zakres obowiązków

    • przygotowywanie przedmiarów robót
    • prowadzenie uzgodnień projektowych
    • przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom
    • prowadzenie dystrybucji dokumentacji
    • przygotowanie zapytań ofertowych dla podwykonawców oraz danych do umów z podwykonawcami
    • sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym

    Wymagania

    • wykształcenie wyższe budowlane (mile widziane drogowe)
    • doświadczenie zawodowe zdobyte w trakcie pracy przy kontrakcie infrastrukturalnym
    • wiedza nt. charakterystyki pracy w obszarze budownictwa drogowego
    • komunikatywność, zaangażowanie, dyspozycyjność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy

    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • stanowisko wiążące się z dużą dynamiką pracy i będące w bezpośredniej podległości pod kadrę kierowniczą na kontrakcie
    • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze wraz z systemem premiowym
    • możliwość rozwoju w strukturach firmy
    • pakiet benefitów pozapłacowych: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, system socjalny w postaci platformy MyBenefit

    Krótki opis

    Pracuj z nami

  • Strabag Sp. z o.o. Dyrekcja Wschodnia / Grupa Ełk Elk, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Aufgaben · analiza dokumentacji przetargowej (SIWZ oraz dokumentacji technicznej) · wykonywanie i sprawdzanie przedmiarów · opracowywanie wycen kosztorysowych w oparciu o dokumentację projektową · przygotowywanie i wysyłanie zapytań ofertowych · analiza i porównywanie ofert · op ...