Accountant with English - Piotrków Trybunalski, Polska - HRose

    HRose

    Jesteśmy agencją rekrutacyjną, która wspiera w bezpośrednim znalezieniu talentów dla najlepszych pracodawców na rynku. 6 lat prowadzenia projektów rekrutacyjnych umożliwiło wyspecjalizowanie się w obszarach:

    IT, Manufacturing & Engineering, Finance & Accounting, Marketing, Administrative & Customer Support.

    Dołącz do Naszego Klienta, firmy, która jest tworzona przez zespół międzynarodowych specjalistów działających w branży rehabilitacyjnej. Produkty firmy są dostępne w ponad 30 krajach na całym świecie.

    Co oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie z wynagrodzeniem adekwatnym do kompetencji i doświadczenia,
    • Prywatna opieka medyczna (Medicover),
    • Karta sportowa Multisport,
    • Preferencyjne ubezpieczenie na życie,
    • Dofinansowanie posiłków pracowniczych,
    • Duże możliwości rozwoju w globalnym środowisku pracy,
    • Doskonała atmosfera pracy,
    • Elastyczny czas pracy,
    • Praca w modelu hybrydowym (3 dni pracy z biura).

    Zakres Zadań

    • Księgowanie faktur, innych dokumentów, płac i ręcznych zapisów księgowych w AP, AR, GL,
    • Przygotowanie płatności,
    • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
    • Przygotowywanie deklaracji i raportów podatkowych na użytek wewnętrzny i instytucje zewnętrzne,
    • Procesy zamknięcia miesiąca, audyty finansowe,
    • Zapewnienie zgodności ze standardami i procedurami księgowymi firmy,
    • Koordynacja/udział w projektach specjalnych, zadania ad hoc,

    Kandydat powinien:

    • Posiadać wykształcenie wyższe z zakresu finansów, rachunkowości lub ekonomii,
    • Posiadać 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • Bardzo dobrze rozumieć zasady i praktyki rachunkowości,
    • Posiadać wysokie umiejętności analityczne,
    • Biegle posługiwać się językiem angielskim, znajomość języka niemieckiego to dodatkowy atut.

    Proces rekrutacyjny:

    1. Rozmowa telefoniczna z naszym rekruterem,
    2. Rozmowa z Hiring Managerem w firmie.

    Zapraszam do kontaktu:

    Kinga Fluderska

    nr. tel.:
    Smile We've found U :)