technik utrzymania ruchu - Tczew, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska background

    Posiadasz doświadczenie w naprawach podzespołów i urządzeń elektronicznych?

    Znasz techniki pomiarowe i potrafisz pracować przy użyciu rysunku technicznego? Jeśli tak, nasza oferta może być skierowana do Ciebie

    Dla naszego klienta w Tczewie, poszukujemy kandydatów na stanowisko Technika Utrzymania Ruchu.

    oferujemy

    • Pracę I zmianową od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową - odprowadzamy wszystkie składki, a Ty masz płatne urlopy, zwolnienia lekarskie, nadgodziny i dodatki nocne
    • pakiet RandstadPlus - opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie oraz zniżki na zakupy online

    zadania

    • lokalizowanie i diagnozowanie usterek
    • dokonywanie napraw urządzeń elektronicznych
    • dbanie o poprawność funkcjonowania maszyn i urządzenia
    • reagowanie na zgłoszenia dotyczące jakości

    oczekujemy

    • wykształcenia średniego technicznego: elektrotechnik, automatyk, mechatronik, elektronik lub podobne
    • znajomości komponentów elektronicznych oraz znajomości technik pomiarowych
    • doświadczenie w naprawach podzespołów i urządzeń elektronicznych
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (znajomość rysunku technicznego)
    • znajomość obsługi komputera pakiet Office
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
    • uprawnienia SEP E1/D1 (grupa elektryczna) – mogą być do odnowienia (mile widziane)
    • znajomość języka angielskiego (mile widziane)

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia