Warsaw

    Terapeuta Środowiskowy - Warsaw, Polska - Medicover

    Medicover
    medicover background
    Opis

    Zakres obowiązków:

    • praca środowiskowa z rodziną, dziećmi i młodzieżą w miejscu zamieszkania, realizacji obowiązku edukacyjnego lub w społeczności lokalnej;
    • wykorzystanie w pracy terapeutycznej technik behawioralno- poznawczych, dialogumotywacyjnego i metod "pedagogika podwórka";
    • wykorzystanie w pracy wiedzy dotyczącej normatywnego rozwoju psychicznego dzieci i młodzieży jak i psychopatologii wieku rozwojowego;
    • współpraca z zespołem psychologów i psychoterapeutów.

    Oczekiwania:

    • certyfikat terapeuty środowiskowego​;
    • wykształcenie wyższe na kierunkach medycznych, nauk społecznych lub humanistycznych;
    • 2-letnie doświadczenie w pracy środowiskowej na rzecz dzieci, młodzieży oraz rodzin (min. asystent rodziny, psycholog szkolny);
    • szkolenie z terapii środowiskowej dzieci i młodzieży uwzględniające efekty uczenia zdefiniowane w kwalifikacji rynkowej "Prowadzenie terapii środowiskowej dzieci
      i młodzieży";
    • kursy związane ze wzmacnianiem kompetencji wychowawczych rodziców – dodatkowy atut;
    • kursy z terapii poznawczo-behawioralnej – dodatkowy atut.

    Oferujemy:

    • możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie, o stabilnej pozycji rynkowej;
    • elastyczny system zatrudnienia (dogodne dni i godziny pracy);
    • pracę w komfortowych warunkach;
    • regularne superwizje zespołowe.

    MindHealth Poradnia Zdrowia Psychicznego

    Warszawa, ul. Racławicka 27

    (sprawdź dojazd)