Warsaw

    Specjalista/Specjalistka ds. Organizacji Szkoleń w CEM - Warsaw, Polska - LUX MED Sp. z o.o.

    LUX MED Sp. z o.o.
    LUX MED Sp. z o.o. background

    Praca w Centrum Edukacji Medycznej na ul. Bysławska 84, Warszawa - Wawer

    Twoje zadania:

    • Kompleksowa obsługa szkoleń – personalizacja materiałów, aktywna obsługa uczestników w recepcji podczas szkoleń, obsługa przerw kawowych.
    • Kompletowanie dokumentów niezbędnych do realizacji szkolenia – wnioski, ankiety, archiwizacja dokumentów.
    • Współpraca ze sponsorami, dostawcami usług i instytucjami.
    • Wsparcie zespołu w codziennych zadaniach.
    • Nadzór nad grafikiem obłożenia sal szkoleniowych w ośrodku CEM.

    Nasze oczekiwania:

    • Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu, także w weekend – warunek konieczny.
    • Doświadczenie w pracy jako asystent w dziale szkoleń lub obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z klientem z zagranicy.
    • Umiejętność tworzenia dokumentów tekstowych, arkuszy kalkulacyjnych, zestawień danych i prezentacji.
    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów.
    • Komunikatywność, praca pod presją czasu.

    To oferujemy:

    • Stabilne miejsce pracy i perspektywy rozwoju.
    • Zgrany, współpracujący Zespół.
    • Pracę w firmie o kulturze organizacyjnej nastawionej na jakość i satysfakcję Klienta.
    • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie na okresie próbnym, potem możliwa umowa o pracę.
    • Pakiet benefitów m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie szpitalne LUX MED - Pełna Opieka, karta sportowa, dofinansowanie szkoleń i kursów​.