Warsaw

    Analityk / Analityczka ds. Planowania i Alokacji Towaru - Warsaw, Polska - SMYK

    SMYK
    SMYK Warsaw, Polska

    3 tygodnie temu

    Opis

    TWOJE ZADANIA

  • Analiza sprzedaży, marży, dostaw, zapasów i przecen
  • Udział w procesie planowania budżetów sprzedaży, marży, dostaw oraz zapasów
  • Zapewnianie właściwej struktury produktowej towarów dla podległej kategorii Fashion – ścisła praca z produktem
  • Alokacja towarów zgodnie z zapotrzebowaniem i planami sprzedażowymi
  • Rekomendowanie rozwiązań, które dostrzeżesz poprzez swoje analizy danego departamentu
  • Wsparcie analityczne dla Działu Kupców w celu zapewnienia niezbędnych danych do podejmowania optymalnych decyzji biznesowych
  • NASZE WYMAGANIA

  • Min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziana branża retail)
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne (praca na dużych bazach danych: raportowanie, wnioskowanie, rekomendowanie, dbałość o szczegóły, staranność)
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel, mile widziana Power BI
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikacji
  • Samodzielność w działaniu i elastyczne podejście
  • Wyższe wykształcenie
  • Co oferujemy

  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Zakupy w naszych sklepach na preferencyjnych warunkach
  • Świadczenia świąteczne dla pracowników
  • Udział w szkoleniach stacjonarnych, językowych i e-learningowych
  • Udział w inicjatywach społecznych
  • Uczestniczenie w wydarzeniach firmowych, integracjach
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego