Wrocław

    Lider techniczny obiektu - Wrocław, Polska - STRABAG PFS

    STRABAG PFS
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Aufgaben

  • wsparcie kierownika obiektu w organizacji obsługi w zakresie technicznego utrzymania obiektu biurowego (Facility Management)
  • wsparcie zespołu technicznego w bieżącym nadzorze i eksploatacji urządzeń, systemów i instalacji w obiekcie
  • koordynowanie prac techników; tworzenie grafików pracy
  • sporządzanie ofert napraw i usuwania awarii
  • raportowanie zgodnie z procedurami
  • Qualifikationen

  • wykształcenie min. średnie kierunkowe techniczne
  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku ( obiekt biurowy)
  • doświadczenie w eksploatacji technicznej obiektów branży FM
  • uprawnienia SEP Gr. 1 i 2 E i D
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • zaangażowanie, samodzielność
  • Wir bieten

    •stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej międzynarodowej organizacji
    •opiekę zdrowotną, ubezpieczenie, szkolenia, MultiSport
    •ciekawą, pełną wyzwań pracę

  • STRABAG PFS Wrocław, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Aufgaben · organizacja obsługi w zakresie technicznego utrzymania obiektu biurowego (Facility Management) · nadzór i eksploatacja urządzeń, systemów i instalacji w obiekcie · aktualizacja dokumentacji technicznej; prowadzenie Książki Obiektu Budowlanego · kierowanie zespołem pr ...