Marketing/Social Media Specialist - Warsaw, Polska - eager_developers_sp_z_oo

    eager_developers_sp_z_oo
    eager_developers_sp_z_oo Warsaw, Polska

    2 tygodnie temu

    Firma EAGERDEVS.COM specjalizująca się w branży informatycznej poszukuje doświadczonego i kreatywnego specjalisty ds. marketingu i mediów społecznościowych dołączenia do naszego zespołu w roli Marketing/Social Media Specialist. Jesteśmy dynamiczną firmą rozwijającą innowacyjne rozwiązania IT, a poszukujemy osoby, która pomoże nam skutecznie budować markę online i promować nasze usługi.

    Oferujemy:

    1. Innowacyjne środowisko pracy: Dołącz do zespołu pracującego nad nowatorskimi rozwiązaniami w obszarze informatyki.
    2. Rozwój zawodowy: Zapewniamy szereg szkoleń i możliwości rozwoju, abyś mógł stale rozwijać swoje umiejętności.
    3. Atrakcyjne wynagrodzenie: Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i umiejętności kandydata.
    4. Elastyczny czas pracy: Dostosuj swój czas pracy do swojego życia prywatnego, zapewniając równowagę między pracą a życiem osobistym.

    Obowiązki:

    1. Strategia marketingowa: Opracowywanie i wdrażanie skutecznych strategii marketingowych dostosowanych do specyfiki branży IT.
    2. Zarządzanie mediów społecznościowych: Kreowanie i zarządzanie treściami na platformach społecznościowych, zwiększanie zaangażowania i świadomości marki.
    3. Analiza danych: Monitorowanie i analiza wyników działań marketingowych przy użyciu narzędzi analitycznych, w celu dostosowania strategii.
    4. Tworzenie treści: Tworzenie angażujących treści marketingowych, w tym artykułów, case study, grafik i innych materiałów.
    5. Współpraca z zespołem technicznym: Efektywna komunikacja z zespołem programistycznym i inżynieryjnym w celu zrozumienia i promocji technicznych aspektów naszych produktów i usług.

    Wymagania:

    1. Doświadczenie w branży IT: Minimum 2 lata doświadczenia w dziedzinie marketingu, preferowane doświadczenie w obszarze IT.
    2. Znajomość narzędzi marketingowych: Znajomość narzędzi do analizy i zarządzania mediów społecznościowych, takich jak Hootsuite, Google Analytics, itp.
    3. Kreatywność: Umiejętność generowania innowacyjnych pomysłów i treści, dostosowanych do specyfiki branży.
    4. Znajomość technologii: Zrozumienie podstawowych koncepcji i trendów w dziedzinie technologii informatycznych.
    5. Umiejętności interpersonalne: Doskonała zdolność komunikacji i współpracy z zespołem.

    Jeśli jesteś pasjonatem marketingu, zainteresowanym branżą IT i gotowym na wyzwania, czekamy na Twoje zgłoszenie.