Warsaw

    Specjalista ds. Sprzedaży LAB - Warsaw, Polska - Mettler Toledo

    Mettler Toledo
    Twoja rola Dołączając do działu Sprzedaży Telesales jako Specjalista ds. Sprzedaży LAB, będziesz odpowiedzialny/a za zwiększenie sprzedaży naszych rozwiązań laboratoryjnych na terenie Polski poprzez samodzielne prowadzenie projektów w zakresie Standard Business.
    Nie jest to cold calling. ;-) Twoim zadaniem będzie kontakt telefoniczny z klientami, którzy wyrazili zainterestowanie naszą ofertą.
    Twoje zadania:
    •Sprzedaż produktów i rozwiązań laboratoryjnych przez telefon oraz inne kanały online, z wykorzystaniem profesjonalnych umiejętności sprzedażowych.
    •Samodzielne prowadzenie projektów sprzedażowych oraz realizacja indywidualnego planu sprzedaży przedstawionego w założeniach celów rocznych.
    •Śledzenie i monitorowanie potencjalnych klientów, przygotowywanie ofert, działania związane z realizacją projektu.
    •Wsparcie klientów: aplikacyjne (dobór urządzenia, metody, itp.) oraz techniczne (rozwiązywanie prostych problemów z obsługą urządzenia).
    •Dokładne zarządzanie i rejestrowanie danych w CRM, Outlooku lub arkuszach kalkulacyjnych.
    Twój profil
    • Wymagana jest znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.
    • Dobra znajomość języka angielskiego.
    • Wykształcenie wyższe (preferowane chemiczne lub pokrewne).
    • Doświadczenie w sprzedaży w środowisku B2B, będzie dodatkowym atutem.
    • Samodzielność, inicjatywa w działaniu, doskonała organizacja pracy i nastawienie na realizację celów.
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista.
    • Doświadczenie w korzystaniu z pakietu Microsoft Office.
    • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi CRM będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony do końca 2025 , z możliwością przedłużenia współpracy.
    • Bonus roczny.
    • Dodatki okołoświąteczne.
    • Hybrydowy system pracy (3 dni w tygodniu pracy z biura).
    • Opieka medyczna Medicover z podstawowym pakietem dentystycznym i możliwością rozszerzenia na Centrum Medyczne Damiana.
    • Ubezpieczenie na życie Warta.
    • Elastyczne godziny startu pracy (7:00 - 9:00).
    • Karta sportowa Medicover Sport.
    • Kursy językowe.
    • Płatny program poleceń pracowników.
    • Aktywności well-beingowe.
    • Zniżki do restauracji w parku biznesowym Poleczki.
    O nas METTLER TOLEDO jest wiodącym producentem i dostawcą wag i precyzyjnych instrumentów analitycznych oraz usług serwisowych do laboratorium i przemysłu. Oferujemy rozwiązania w zakresie ważenia, pomiarów analitycznych oraz kontroli produktów zgodnie z potrzebami biznesowymi klientów, aby pomóc im usprawnić procesy, zwiększyć wydajność, osiągnąć zgodność z normami branżowymi, a także zoptymalizować koszty.

    Na całym świecie oferujemy produkty poprzez największą w naszej branży sieć sprzedaży i serwisu. Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej o produktach METTLER TOLEDO . Oświadczenie EEO W METTLER TOLEDO na całym świecie dbamy o różnorodność naszych zespołów pod względem obszaru biznesowego i specjalizacji, płci oraz pochodzenia etnicznego, starając się dawać wszystkim równe szanse. Dowiedz się więcej, o tym jak działamy na rzecz zrównoważonego rozwoju, różnorodności oraz jak wspieramy równe szanse, odwiedzając stronę .

    For those who prioritize precision, Mettler Toledo is precisely where you belong.

    Job Reference #

    Preferred Location

    Mazowieckie Warsaw

    Job Type

    Full-time