Doradca / doradczyni ds. kluczowych klientów - Piaseczno, Polska - Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

    Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.
    Leroy Merlin Polska Sp. z o.o. Piaseczno, Polska

    1 tydzień temu

    Leroy Merlin Polska Sp. z o.o. background
    Obsługa klienta / Wsparcie
    Opis
    Jakie zadania na Ciebie czekają?

    aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów projektowych dla sklepu;

    profesjonalną i kompleksową obsługę projektów sprzedażowych obejmujących produkty i usługi wraz z monitoringiem poziomu ich realizacji;

    serwis przed i posprzedażny (kosztorysy, zwroty, reklamacje);

    budowanie długofalowych relacji z klientami i zapewnienie im opieki w czasie realizacji projektu;

    oferowanie i dobór oferty produktowej dopasowanej do indywidualnych potrzeb klienta;

    pomoc w przygotowaniu spotkań relacyjnych z klientami, promowanie rozwiązań w odpowiedzi na potrzeby klientów.

    Kogo szukamy?

    posiadasz doświadczenie w pozyskiwaniu klientów, potrafisz budować i utrzymywać długotrwałe relacje z klientem detalicznym i hurtowym;

    masz doświadczenie w sprzedaży produktów i usług;

    umiesz ustalać priorytety i efektywnie planujesz swój czas;

    interesujesz się majsterkowaniem i wykończeniem lub dekoracją wnętrz (będzie to dodatkowym atutem).​

    Twoje benefity w Ekipie Leroy Merlin:

    premię za progresję;

    udział w wynikach i akcjonariat;

    fundusz mieszkaniowy;

    dofinansowanie do termomodernizacji;

    ubezpieczenie grupowe;

    prywatna opieka medyczna;

    eTutor - platforma do nauki języków obcych;

    kafeteria benefitów MyBenefit;

    rabat na zakupy;

    telefon służbowy.

  • Leroy Merlin Polska Sp. z o.o. Piaseczno, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Kogo szukamy?posiadasz doświadczenie w pozyskiwaniu klientów, potrafisz budować i utrzymywać długotrwałe relacje z klientem detalicznym i hurtowym; · masz doświadczenie w sprzedaży produktów i usług; · umiesz ustalać priorytety i efektywnie planujesz swój czas; · interesujesz się ...

  • Empik Piaseczno, Polska W pełnym wymiarze godzin

    E-commerce Key Account (Zabawka) · Miejsce pracy: Warszawa, ul. Marszałkowska 104/122, Warszawa · Tryb pracy: tryb hybrydowy (4 dni z biura, 1 dzień zdalnie) · Empik to najbardziej rozpoznawalna marka omnichannel w Polsce (brand awarness na poziomie 99%), która obecna jest na ryn ...

  • Agencja DDOB

    Account Manager

    2 dni temu

    Agencja DDOB al. Jerozolimskie , Warszawa, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Jesteśmy jedną z największych agencji influencer marketingu w Polsce - kształtujemy rynek od ponad 10 lat. Rozumiemy, jak ważnym elementem strategii marketingowej są influencerzy i że dobrze zaprojektowana kampania jest w stanie pozytywnie wpłynąć na biznes naszych klientów. Medi ...