Specjalista ds. jakości produktów - Poznań County, Polska - ID Logistics

    ID Logistics
    ID Logistics Poznań County, Polska

    2 tygodnie temu

    Otwieramy nowe centrum dystrybucyjne w okolicach Poznania dla klienta z branży fashion (odzieżowej).

    Miejsce pracy: Poznań West Gate II, Sowia, Tarnowo Podgórne

    Twoje zadania:

  • Zakładanie i rozwiązywanie zgłoszeń w programie klienta
  • Procesowanie towaru
  • Sprawdzanie jakości towaru
  • Pomoc pracownikom magazynowym w rozwiązywaniu problemów związanych z towarem
  • Organizowanie wysyłek
  • Prowadzenie pełnej ewidencji przesyłek
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji założonych spraw
  • Kontrola jakości towaru
  • Terminowe i staranne wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z poleceniami przełożonych
  • Bieżące raportowanie przełożonym o przebiegu realizacji zadań i występujących problemach
  • Etykietowanie ubrań – praca z drukarką
  • Realizacja zadań wg obowiązujących standardów jakościowych
  • Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze kontroli jakości i reklamacji
  • Dodatkowym atutem będzie w doświadczenie w branży fashion/e-commerce
  • Samodzielność, odpowiedzialność
  • Zdyscyplinowanie, umiejętności organizacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Znajomość programu Microsoft Word, biegła obsługa komputera
  • Sumienność, dokładność
  • To oferujemy:

  • pakiet prywatnej opieki medycznej finansowany przez pracodawcę
  • pakiet sportowy finansowany przez pracodawcę
  • pakiet socjalny
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • umowa o pracę
  • rozwój zawodowy w strukturach firmy
  • możliwość budowania nowego zespołu – nowa lokalizacja
  • komfortowe warunki pracy – nowoczesny magazyn
  • koleżeńska atmosfera