Doradca Ubezpieczeniowy - Aleje Jerozolimskie A, Warszawa, Polska - Solid Security

    Solid Security
    Solid Security Aleje Jerozolimskie A, Warszawa, Polska

    27 minut temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Obsługa klienta / Wsparcie
    Opis

    Twój zakres obowiązków

    • Doradztwo w kwestiach związanych z ubezpieczeniami majątkowymi i komunikacyjnymi
    • Obsługa powierzonego portfela klientów
    • Telefoniczna prezentacja oferty i umawianie spotkań Agentom Ubezpieczeniowym w terenie
    • Sprzedaż produktów zgodnie z obowiązującymi standardami firmy

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie minimum średnie
    • Umiejętność pracy z bazą klientów
    • Komunikatywność i zaangażowanie w pracę
    • Znajomość podstawowych technik sprzedaży

    Mile widziane

    • Doświadczenie w sprzedaży
    • Doświadczenie w pracy z klientem

    To oferujemy

    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Wieloskładnikowy system wynagrodzenia, który obejmuje: wynagrodzenie stałe, miesięczne prowizje sprzedażowe i comiesięczne premie
    • Portfel klientów
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji