Communications Coordinator - Warsaw, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska background

    Dla naszego Klienta, jednego z liderów wśród producentów opakowań, poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko Communications Coordinator

    W swobodnym stopniu posługujesz się językiem angielskim? Posiadasz doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku? Chcesz rozwijać się razem z firmą o międzynarodowym zasięgu? Jeśli tak, to czekamy właśnie na Twoją aplikację

    oferujemy

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową do końca 2024 roku
    • Możliwości rozwoju w firmie o międzynarodowym charakterze
    • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa)
    • Pracę w godzinach biurowych w komfortowym biurze na Ursynowie
    • Hybrydowy system czasu pracy

    zadania

    • Wsparcie realizacji działań w zakresie komunikacji zewnętrznej, w tym komunikacji marketingowej, kampanii 360 stopni i ich oceny, a także innych projektów związanych z klientami i innymi właściwymi interesariuszami
    • Współpraca z agencją marketingową w celu zapewnienia sprawnego prowadzenia projektów
    • Zarządzanie płatnymi, własnymi i pozyskanymi kanałami cyfrowymi (w tym mediami społecznościowymi) przy wsparciu agencji
    • Nadzór nad efektywnością działań w różnych kanałach w oparciu o raporty KPI
    • Odpowiedzialność za ocenę projektów i ich odpowiednią optymalizacje
    • Uzgadnianie treści z wewnętrznymi zespołami oraz zatwierdzanie ich przed publikacją
    • Wsparcie zespołu komunikacji w regionie w projektach ad hoc

    oczekujemy

    • Doświadczenia zawodowego zdobytego na podobnym stanowisku w działach marketingu – warunek konieczny
    • Wykształcenia wyższego w zakresie komunikacji/marketingu/reklamy – mile widziane
    • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2 w mowie i piśmie – warunek konieczny
    • Doświadczenia w tworzeniu oraz zarządzaniu treściami dopasowanymi do kanałów cyfrowych
    • Bardzo dobrej znajomości platform CMS, narzędzi analitycznych (np. Adobe Analytics) oraz platform marketing automation – warunek konieczny
    • Umiejętności analitycznych oraz nastawienia na rozwiązywanie problemów
    • Kreatywności oraz szerokiego spojrzenia na konkretne zagadnienia

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia