Konsultant ds wydajności oprogramowania ERP - Wadowicka A, Kraków, Polska - Soneta Sp. z o.o.

    Soneta Sp. z o.o.
    Soneta Sp. z o.o. Wadowicka A, Kraków, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Zakres obowiązków:

    • opracowywanie i wdrażanie polityk, jak również wdrażanie narzędzi poprawiających wydajność systemu oraz diagnostykę,
    • współpraca z zespołami technicznymi i infrastrukturalnymi aplikacji, w celu identyfikacji i rozwiązywania problemów wpływających na ogólną wydajność systemu aplikacji,
    • analiza i obsługa zgłoszeń z obszaru wydajności,
    • przekazywanie informacji zwrotnych oraz wspieranie usług związanych z tworzeniem oprogramowania,
    • przeprowadzanie testów wydajnościowych i testów zużycia zasobów,
    • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji związanej z wydajnością systemu,
    • analiza funkcjonalności systemu enova365 pod kątem możliwości ich optymalizacji,
    • badanie i monitorowanie wydajności środowisk produkcyjnych,
    • analiza baz danych i optymalizacja pod względem wydajności.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne (wskazana informatyka lub kierunki pokrewne)
    • 2 lata doświadczenia w obszarze utrzymania systemów informatycznych, wydajności i testowaniu
    • znajomość .NET (C #) i środowiska Visual Studio i/lub praktycznych umiejętności w posługiwaniu się językiem SQL
    • znajomość narzędzi do monitorowania wydajności systemów informatycznych
    • zdolność analitycznego myślenia
    • umiejętność pracy zespołowej
    • efektywna organizacja pracy (samodzielność)

    Dodatkowym atutem będzie:

    • doświadczenie w administracji serwerem MS SQL (zarządzanie kontami użytkowników, zarządzanie kopiami zapasowymi, monitorowanie zasobów bazodanowych)

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
    • praca w modelu hybrydowym (co 2 tygodnie spotykamy się w biurze)
    • elastyczne godziny pracy (7:30-17:00)
    • udział w ciekawych projektach, pracę w najnowszych technologiach i narzędziach
    • podnoszenie umiejętności i rozwój osobisty (szkolenia, kursy)
    • szkolenia produktowe oraz pełne wsparcie merytoryczne
    • współpracę z doświadczonymi specjalistami
    • partnerskie relacje w zespole i dobrą atmosferę
    • po okresie próbnym – benefity: karta medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie