Pracownik sklepu - Gorzów Wielkopolski, Polska - Carrefour Polska sp. z o.o.

    Opis
    Pracownik sklepu

    Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

    Zadania:

    • lubisz ludzi,
    • działasz odpowiedzialnie,
    • wolisz, gdy "ciągle coś się dzieje",
    • dobrze organizujesz swoją pracę.

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie znaczącym atutem.
    • wykazanie się doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi i umiejętnością pracy zespołowej.
    • zaangażowanie i gotowość do podjęcia nowych wyzwań.
    • znajomość standardów obsługi klienta i umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami.
    • elastyczność w działaniu i odwaga w podejmowaniu wyzwań.

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie, adekwatne do stanowiska i doświadczenia.
    • zatrudnienie w oparcie o umowę, o pracę.
    • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach naszej sieci sklepów.
    • stabilne zatrudnienie w nowym sklepie.
    • pakiet benefitów dedykowanych dla pracowników Carrefour Polska.