Pracownik ds. wsparcia projektów inwestycyjnych - Warszawa, Polska - PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

    PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
    PKP Polskie Linie Kolejowe S.A Warszawa, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    Inżynieria / Architektura
    Opis
    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

    współpraca z Zakładami Linii Kolejowych w zakresie realizacji projektów inwestycyjnych,

    weryfikacja wniosków i projektów uchwał na posiedzenia organów Spółki, koordynowanie procesu ich uzgadniania oraz kierowanie na posiedzenia organów Spółki,

    współudział w identyfikacji zagrożeń i ryzyk w projektach inwestycyjnych oraz w podejmowaniu działań zapobiegających,

    monitorowanie postępu realizacji projektów, analiza danych,

    sporządzanie informacji i raportów niezbędnych do monitorowania realizacji projektów.

    Wymagane kwalifikacje:

    wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów na kierunku technicznym,

    2 lata doświadczenia zawodowego przy realizacji inwestycji infrastrukturalnych,

    znajomość procedur administracyjnych z zakresu realizacji inwestycji, prawa budowlanego i przepisów powiązanych,

    biegłość w analizie dokumentów kontraktowych i decyzji administracyjnych,

    znajomość pakietu MS Office na poziomie średnio zaawansowanym,

    umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,

    umiejętność radzenia sobie z emocjami,

    zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,

    umiejętność pracy pod presją czasu,

    otwartość na zmianę.

    Korzyści dla Ciebie:

    Umowa o pracę

    Ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą

    Opieka medyczna

    Pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa

    Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

    Karta Multisport