Specjalista ds sprzedaży

    Specjalista ds. Sprzedaży - Bytom, Polska - COLOP Polska Sp. z o.o.

    COLOP Polska Sp. z o.o.
    COLOP Polska Sp. z o.o. Bytom, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Obsługa klienta / Wsparcie
    Opis
    Opis stanowiska:

    profesjonalna obsługa sprzedażowa stałych Klientów Spółki

    budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientami biznesowymi

    Wymagania:

    doświadczenie w telefonicznej sprzedaży

    odpowiedzialność, dokładność i koncentracja w pracy

    umiejętność planowania i organizacji pracy własnej

    biegła obsługa komputera

    dyspozycyjność i zaangażowanie

    umiejętność logicznego myślenia

    Oferujemy:

    pracę stacjonarną na umowę o pracę na pełny etat w centrum Bytomia od poniedziałku do piątku

    fachową opiekę w pierwszych miesiącach zatrudnienia w celu wdrożenia do nowych obowiązków

    terminową wypłatę wynagrodzeń

    szkolenia stale podnoszące kwalifikacje zawodowe

    możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

    parking dla pracowników

  • COLOP Polska Sp. z o.o.

    Specjalista ds. Sprzedaży

    COLOP Polska Sp. z o.o. Bytom, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Wymagania:doświadczenie w telefonicznej sprzedaży · odpowiedzialność, dokładność i koncentracja w pracy · umiejętność planowania i organizacji pracy własnej · biegła obsługa komputera · dyspozycyjność i zaangażowanie · umiejętność logicznego myślenia · Opis stanowiska:profesjonal ...

  • Linkhouse Bytom, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży z j. angielskim · Dołącz do naszego zespołu jako Specjalista ds. sprzedaży z doskonałą znajomością języka angielskiego i pasją do optymalizacji stron (SEO) · Jesteśmy Linkhouse - dynamiczną platformą link buildingu działającą na globalnym ryn ...

  • Linkhouse

    Account Manager

    5 dni temu

    Linkhouse Bytom, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży · Dołącz do naszego zespołu jako Specjalista ds. sprzedaży z pasją do optymalizacji stron (SEO) · Jesteśmy Linkhouse - dynamiczną platformą link buildingu działającą na globalnym rynku. Naszą misją jest połączenie reklamodawców i wydawców z c ...