Specjalista ds. Sprzedaży w branży telekomunikacyjnej - Lublin, Polska - Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o.

    Cześć Mamy dla Ciebie fantastyczną okazję dołączenia do pełnego pasji zespołu w roli Specjalisty ds. sprzedaży Pracujemy zdalnie, więc miejsce zamieszkania nie ma dla nas znaczenia

    Jesteśmy szwajcarską firmą, która dostarcza rozwiązania Centrom Kontaktowym i Biurom Obsługi Klienta. Są to m. in. voiceboty, detekcja poczty głosowej, kolejkowanie połączeń i wiele innych. Sprawiamy, że Call Center funkcjonuje szybko i sprawnie

    Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która:

    • Zna branżę telekomunikacyjną oraz rozwiązania podobne do naszych
    • Ma doświadczenie w sprzedaży rozwiązań VoIP - min. 1 rok
    • Posiada aktywne kontakty biznesowe w branży telekomunikacyjnej
    • Posiada prawo jazdy kat. B

    Twoje codzienne zadania:

    • Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych oraz opieka nad istniejącymi
    • Sprzedaż rozwiązań i narzędzi
    • Zarządzanie procesem sprzedażowym, w tym negocjowanie warunków handlowych

    Co oferujemy:

    • Pracę zdalną z dowolnego miejsca w Polsce lub stacjonarną w Warszawie oraz mobilną (spotkania z klientami)
    • Stałe godziny pracy: 8-16 lub 9-17 od poniedziałku do piątku
    • Umowę o pracę na pełny etat lub współpracę B2B - Ty wybierasz
    • Wynagrodzenie podstawowe 8-10 tys. zł brutto + wysokie prowizje bez progu
    • Zarabiasz na każdej sprzedaży, przez cały cykl życia klienta
    • Zapewniony sprzęt do pracy: komputer, telefon, słuchawki od pierwszego dnia pracy
    • Auto służbowe po okresie próbnym, z którego możesz korzystać prywatnie; zwrot kosztów podróży służbowych
    • Profesjonalne szkolenie stanowiskowe w Warszawie (dojazd, hotel i wyżywienie w pełni opłacone przez firmę)
    • Start pracy według Twojej dyspozycyjności - poczekamy na Ciebie nawet 3 miesiące
    • Możliwość awansu na stanowisko lidera i zbudowanie własnego zespołu
    • Jasne warunki współpracy i wsparcie na każdym etapie

    Brzmi ciekawie? Aplikuj do 15.03 Do usłyszenia

    Składając aplikację, prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL"
    Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z zasadami ujętymi w "klauzuli informacyjnej".
    Biorąc udział w rekrutacji IRKL:
    Wyraź zgodę na przetwarzanie danych: umieść zgodę w CV, w treści maila lub zaznacz zgodę na stronie internetowej
    - Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji
    - w każdej chwili możesz odwołać zgodę, a usuniemy Twoje dane (napisz do: )
    - Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa
    - szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie
    Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.