Częstochowa

    Inżynier projektowania - Częstochowa, Polska - ZF Group

    ZF Group
    ZF Group Częstochowa, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 4 godziny temu

    ZF Group background
    Opis

    Req ID Częstochowa PSS Eng&Glob.F, Poland

    Zadania

    • Standaryzacja urządzeń testowych związanych z testowaniem produktów pasów bezpieczeństwa w celu poprawy jakości i zmniejszenia kosztów;

    • Koordynacja globalnego podejścia do projektowania urządzeń testowych;

    • Tworzenie i nadzór nad specyfikacją techniczną dla urządzeń testowych;

    • Kontakt z dostawcami i interfejs pomiędzy działem inżynieryjnym i testowania;

    • Tworzenie koncepcji projektu, definiowanie pakietów roboczych dla innych lokalizacji;

    • Globalna komunikacja z laboratoriami pozostałych jednostek ZF.

    Wymagania

    • Ukończone studia inżynierskie lub magisterskie w obszarze Mechaniki i Budowy Maszyn, Mechatroniki lub pokrewnym;

    • Dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;

    • Znajomość programów CAD - preferowany Catia v5 oraz pakietu MS Office;

    • Doświadczenie w obszarze: mechaniki, wytrzymałości materiałów, manufacturingu / narzędziowni;

    • Umiejętność czytania i przygotowywania dokumentacji technicznej;

    • Znajomość zasad wymiarowania, GD&T oraz analiz tolerancji;

    • Podstawowa wiedza z zakresu metod testowania, raportowania oraz statystycznej analizy danych;

    • Dobra ogranizacja pracy własnej, komunikatywność.

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowym środowisku;

    • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive;

    • Możliwość rozwoju zawodowego;

    • Pakiet relokacyjny;

    • Pakiet dodatkowych benefitów oraz rozbudowany pakiet socjalny;

    • Prywatną opiekę medyczną.