Magazynier - zmiana nocna - Gdańsk, Polska - L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.

    L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
    L.M. Group Poland Sp. z o.o. background

    Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu.

    Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Operatora wózka widłowego w miejscowości Gdańsk - Kowale.

    Magazynier - zmiana nocna

    Numer referencyjny: Agencja zatrudnienia - nr wpisu 25182

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Zadania:

    • Rozładunek samochodów dostawczych paczkami kurierskimi
    • Sortowanie paczek
    • Skanowanie paczek
    • Załadunek paczek na samochód dostawczy

    Wymagania:

    • Umiejętność pracy zespołowej
    • Gotowość do pracy fizycznej
    • Gotowość do pracy na zmianie nocnej

    Oferujemy:

    • Stawka 29-30 zł brutto/h
    • Umowę zlecenie
    • Bus pracowniczy
    • Praca w godzinach 01:00-08/09:00.
    • Lokalizacja: Gdańsk Kokoszki lub Kowale