Obsługa klienta biznesowego w dziale finansowym - Warsaw, Polska - L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.

    L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
    L.M. Group Poland Sp. z o.o. background

    Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

    Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży BPO/SSC pooszukujemy kandydatów na stanowisko księgowo-finansowe.

    Obsługa klienta biznesowego w dziale finansowym (collections) - praca hybrydowa z językiem niemiecki

    Numer referencyjny: MAKO

    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki na stanowisku:

    • budowanie pozytywnych relacji z klientami
    • kontakt telefoniczny (w mniejszym stopniu) i mailowy (głównie)
    • monitorowanie danych finansowych na kontach klientów
    • wprowadzanie zmian i korekt w danych
    • analiza i aktualizacja danych
    • monitorowanie stanu należności
    • ścisła współpraca z pozostałymi osobami, zaangażowanymi w proces
    • tworzenie raportów i pozostałej dokumentacji, na podstawie zweryfikowanych danych

    Praca na tym stanowisku wymaga, kontaktu jedynie z współpracownikami firmy. Stanowisko to nie wymaga dużego kontaktu z klientem biznesowym.

    Wymagania:

    • Dobra znajomość języka niemieckiego (min. C1)
    • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
    • Możliwość wykorzystywania języków obcych, w codziennych obowiązkach
    • Umiejętność komunikowania się mailowego w języku niemieckim (około 20-30% telefonów, reszta kontakt mailowy)
    • Dostępność do pracy na pełen etat, od poniedziałku do piątku
    • Otwartość na pracę w trybie hybrydowym
    • Chęć rozwoju w obszarze księgowym, finansowym i innych pochodnych
    • Doświadczenie nie jest wymagane

    Nasz klient oferuje:

    • Pracę hybrydową (2-3 razy w ciągu tygodnia z biura w Warszawie lub w Krakowie)
    • Stabilizację zawodową
    • Możliwość długoletniej współpracy z firmą oraz zmiany stanowiska
    • Umowę o pracę (brak umów zlecenie, umowy o dzieło)
    • Kompleksowy program wdrożeniowy oraz onboarding
    • Pracę w międzynarodowej organizacji
    • Szansę na rozwój zawodowy oraz możliwość rozwoju zawodowego
    • Pakiet benefitów - Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe.