Senior Software Engineer PHP - Katowice, Polska - Team Quest

    Team Quest
    Team Quest Katowice, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 1 tydzień temu

    Team Quest background
    B2B / Kontrakt
    Opis

    Realizowane zadania:

  • Wsparcie i rozwijanie istniejących aplikacji oraz praca nad nowymi funkcjami.
  • Praca w zespole deweloperskim w metodyce Agile, uczestnictwo w przeglądach kodu oraz możliwość mentorowania młodszych programistów.
  • Pisanie i utrzymywanie dokumentacji technicznej.
  • Pisanie testów dla własnego kodu i zwiększanie pokrycia testami naszych aplikacji.
  • Udział w dyskusjach dotyczących architektury i przeglądów kodu, które wpływają na nasz ekosystem inżynieryjny.
  • Oczekiwania:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w programowaniu obiektowym w PHP, idealnie z Symfony
  • Umiejętność pisania testowalnego i łatwego w utrzymaniu kodu, doświadczenie z TDD będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w tworzeniu i integrowaniu się zarówno z interfejsami API typu REST, jak i SOAP
  • Bardzo dobre umiejętności języka angielskiego
  • Znajomość zasad Agile, takich jak Scrum
  • Projektowanie i tworzenie zapytań SQL
  • Umiejętność pracy z dużymi ilościami danych
  • Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy B2B z firmą z Wielkiej Brytanii.
  • Możliwość pracy dla przedsiębiorczej firmy.
  • Pełne szkolenie, ciągłe wsparcie i narzędzia, których potrzebujesz do rozwoju w swojej roli.
  • Klient to firma z sercem, która naprawdę ceni i szanuje swoich pracowników.
  • Praca zdalna w pełnym wymiarze godzin.
  • Dodatkowe atuty:

  • Pewne doświadczenie z frameworkami JavaScript, takimi jak Angular
  • RabbitMQ lub podobna platforma do przesyłania wiadomości
  • Znajomość zasad projektowania SOLID
  • Bezpieczeństwo oprogramowania BSIMM / OWASP
  • Skrypty Pythona / Bash
  • Doświadczenie z mikrousługami opartymi na zdarzeniach