Kraków

    Client and Processes Support Specialist with Finnish - Kraków, Polska - L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.

    L.M. Group Poland Sp. z o.o. background

    Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną założoną w 1987 roku w Izraelu, obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacji na stałe i tymczasowe stanowiska. Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu, a posiadamy także oddziały w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu.

    Obecnie poszukujemy Specjalisty ds. Procesów Biznesowych o biegłej znajomości języka fińskiego dla naszych klientów.

    Client and Processes Support Specialist with Finnish

    Numer referencyjny: JAOK

    Miejsce pracy: Kraków

    Twoje obowiązki:

    • Udzielanie porad i wsparcia klientom dotyczących produktów,
    • Organizacja transportu produktów na podstawie zgłoszeń z wewnętrznych systemów,
    • Obsługa fakturowania,
    • Obsługa zamówień klientów dotyczących zakupów i sprzedaży,
    • Tworzenie zleceń robót w systemach,
    • Administracja różnego rodzaju dokumentacją.

    Wymagania:

    • Wykształcenie na poziomie studiów uniwersyteckich lub w trakcie studiów,
    • Znajomość języka angielskiego, min. poziom B2,
    • Znajomość języka fińskiego, min. poziom B2,
    • Doświadczenie w podobnej roli - co najmniej 1 rok w środowisku korporacyjnym,
    • Doskonałe umiejętności obsługi klienta i komunikacji,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu i wielozadaniowość.

    Nasz klient oferuje:

    • Prywatną opiekę medyczną,
    • Dofinansowanie do nauki języków obcych,
    • Dofinansowanie do szkoleń i kursów zawodowych,
    • Ubezpieczenie na życie,
    • Możliwość pracy zdalnej, tylko 3 dni w miesiącu z biura w Gdańsku
    • Elastyczne godziny pracy,
    • Wydarzenia integracyjne,
    • Bibliotekę korporacyjna,
    • Brak zdefiniowanego dress codu,
    • Strefę rekreacyjna,
    • Program poleceń pracowniczych,
    • Inicjatywy charytatywne,
    • Dodatkowy dzień wolny w dniu urodzin,
    • Premie roczną
    • Podwyżkę roczną wynagrodzenia,
    • Platforma MyBenefit (w tym karta Multisport).

  • L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o. Kraków, Polska

    Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu. · ...

    We are an international recruitment agency established in 1987 in Israel and present in Poland since 2014. We specialize in permanent and temporary recruitments. Our headquarters are located in Poznań, and we also have branches in Warsaw, Gdańsk, and Wrocław. · Currently, we are ...

  • UPM Kraków, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Would you like to join a global, growing company that innovates for a more sustainable tomorrow? UPM could be the team for you. We are frontrunners in developing renewable alternatives to fossil-based materials. Besides enabling both businesses and consumers make more sustainable ...