Pracownica/Pracownik Sklepu Bezobsługowego - Warsaw, Polska - Żabka Polska Sp. z o.o.

    Żabka Polska Sp. z o.o.
    Opis

    O nas

    W Żabce zależy nam na tym aby każda osoba, która przechodzi przez proces rekrutacji miała poczucie, że mogła w pełni pokazać swoje umiejętności, kompetencje i potencjał.
    Wierzymy, że nasza siła pochodzi z unikatowości każdej osoby oraz wzajemnego szacunku i otwartości na różnorodność. Do aplikowania zapraszamy każdą osobę, niezależnie od wieku, płci, stopnia sprawności, sytuacji rodzinnej, religii, orientacji seksualnej, narodowości itp. Chcesz wiedzieć więcej o naszym równościowym i inkluzowym podejściu, przeczytaj Politykę równości ).

    Twój zakres obowiązków

    • zamawianie, przyjmowanie i dbanie o właściwą ekspozycję towarów
    • utrzymywanie standardów i czystości w sklepach
    • kontrola jakości funkcjonowania sklepu, reagowanie na sytuacje awaryjne i zgłaszanie ich odpowiednim jednostkom wsparcia
    • udział w testowaniu nowych technologii wykorzystywanych w sklepie
    • bieżące raportowanie wykonywanych zadań

    Nasze wymagania

    • doświadczenie w pracy z asortymentem sklepowym
    • gotowość do pracy w godzinach porannych i popołudniowo-wieczornych
    • uczciwość, skrupulatność i zaangażowanie

    Mile widziane

    • doświadczenie w branży spożywczej
    • prawo jazdy kat. B

    To oferujemy

    • umowa o pracę na rok bez okresu próbnego
    • wynagrodzenie - stała podstawa miesięczna i premie kwartalne
    • wdrożenie pod opieką Trenera
    • możliwość rozwoju w strukturach firmy
    • Program Wsparcia Pracowników, zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych