Miejsca pracy

    Magister Farmacji - mazowieckie, Polska - Cosmedica

    Cosmedica
    Cosmedica mazowieckie, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Inżynieria / Architektura
    Opis

    Region Centralny (województwo mazowieckie)

    Twój zakres obowiązków

    Zapewnienie naszym Pacjentom obsługi na najwyższym poziomie

    Sprawdzanie recept pod względem merytorycznym oraz formalnym

    Sporządzanie leków recepturowych

    Nasze wymagania

    Wykształcenie wyższe farmaceutyczne

    Dobra organizacja pracy

    Mobilność

    Odpowiedzialność

    Czynne prawo jazdy Kat. B

    Mile widziane

    Znajomość obsługi programu KAMSOFT

    To oferujemy

    Atrakcyjne wynagrodzenie

    Zwrot kosztów dojazdów

    Współpracę w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego

    Motywujący i przejrzysty system premiowy

    Rozwój zawodowy

    Możliwość podniesienia kompetencji zawodowych

    Benefity

    Opiekę medyczną

    Bezpłatny dostęp do platformy językowej eTutor

    Dostęp do karty MultiSport oraz pakietu MultiLife

    Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • Cosmedica

    Magister Farmacji

    Cosmedica mazowieckie, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Twój zakres obowiązkówZapewnienie naszym Pacjentom obsługi na najwyższym poziomie · Sprawdzanie recept pod względem merytorycznym oraz formalnym · Sporządzanie leków recepturowych · Nasze wymaganiaWykształcenie wyższe farmaceutyczne · Dobra organizacja pracy · Mobilność · Odpowie ...