Pracownik ds. przygotowania i realizacji projektów - Krosno, Polska - PGNiG Technologie S.A.

    PGNiG Technologie S.A.
    PGNiG Technologie S.A. Krosno, Polska

    1 miesiąc temu

    Default job background
    Administracyjny

    Miejsce pracy: Krosno - woj. podkarpackie do czerwca 2024 r. / budowa - woj. dolnośląskie

    od czerwca 2024 r. (relokacja)

    Umowa na zastępstwo

    Opis stanowiska:

    Bezpośrednia współpraca z Kierownikiem Projektu w działaniach związanych z realizacją projektu

    Przygotowywanie zestawień na potrzeby kierownictwa projektu

    Obsługa korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej

    Zamawianie materiałów do biura budowy

    Wsparcie Kierownika Projektu we wszystkich działaniach organizacyjnych

    Obsługa spotkań i narad

    Wymagania:

    Wykształcenie min. średnie

    Znajomość obsługi MS Office

    Znajomość języka angielskiego

    Doświadczenie w pracy biurowej

    Umiejętność tworzenia baz danych w MS Excel

    Prawo jazdy kategorii B

    Gotowość do częstych wyjazdów

    Miejsce pracy : Krosno - woj. podkarpackie do czerwca 2024 r. / budowa - woj. dolnośląskie od czerwca 2024 r. (relokacja)

    Oferujemy:

    Pracę w rozwijającej się stabilnej firmie z Grupy Kapitałowej ORLEN S.A.

    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywanie wiedzy oraz uprawnień

    Przyjazną atmosferę pracy

    Kontakt z nowoczesnymi technologiami

    Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych i emerytalnych