Wrocław

    Inżynier / Inżynierka Produktu (Przemysł) - Wrocław, Polska - Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.

    Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
    Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o. Wrocław, Polska

    4 dni temu

    Opis

    Inżynier / Inżynierka Produktu (Przemysł)

    Lokalizacja: Wrocław i okolice

    ref. 07/2022/AM/ISE/P

    Dla międzynarodowego producenta oferującego rozwiązania z dziedziny techniki zamocowań poszukujemy osoby na stanowisko: Product Engineer (Industry). Praca polega na pozyskiwaniu i obsłudze klientów przemysłowych, którzy wykorzystują w swoich produktach elementy mocujące (np. AGD, elektronika, motoryzacja, meblarstwo). Rejon działania: opolskie, dolnośląskie, wielkopolskie i lubuskie

    Zadania:

    • doradztwo techniczne w zakresie systemów zamocowań w fazie projektowania lub modernizacji produktów,
    • praca projektowa i utrzymywanie relacji z międzynarodowymi klientami (Tier 1, Tier 2),
    • pozyskiwanie nowych klientów we współpracy z działem marketingu.

    Wymagania:

    • doświadczenie zawodowe w sprzedaży (np. specjalista ds. sprzedaży, doradca techniczno-handlowy, przedstawiciel handlowy, inżynier sprzedaży, koordynator regionu),
    • wykształcenie techniczne,
    • mile widziana znajomość technologii zamocowań,
    • dyspozycyjność do pracy w terenie,
    • prawo jazdy kat. B.

    Korzyści:

    • praca w nowoczesnej firmie i perspektywicznej branży,
    • samodzielne stanowisko w międzynarodowej organizacji i reprezentowanie producenta,
    • wynagrodzenie w postaci stałej stawki i premii,
    • narzędzia pracy (samochód służbowy do użytku prywatnego), laptop, telefon,
    • przyjazna atmosfera i partnerskie podejście,
    • home-office połączony z wizytami u klientów.

    Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.

    Osoby zainteresowane podjęciem pracy na ww. stanowisku prosimy o aplikowanie przez podany link:

    Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osób na ww. stanowisko. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty. Zapraszamy do aplikowania. Aplikując potwierdzasz, że zostałeś/zostałaś poinformowany/poinformowana, że Administratorem twoich danych osobowych jest Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o., z siedzibą w Gliwicach przy ul. Zwycięstwa 61/5. Pełna treść informacji jak są przetwarzane twoje dane znajduje się pod tym linkiem aplikacyjnym.

    Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o., Gliwice, Okrężna 6

    Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności doradztwa personalnego - wpis pod numerem 14300.