Specjalista / Specjalistka ds. Content Marketingu - Pszczyna, Polska - ZAMEL Sp. z o.o.

    ZAMEL Sp. z o.o.
    ZAMEL Sp. z o.o. Pszczyna, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Marketing / Reklama / Public Relations
    Opis

    Zakres obowiązków:

    tworzenie contentu na potrzeby stron internetowych, bloga, artykułów

    prowadzenie portali społecznościowych firmy

    monitorowanie obecności firmy w portalach zewnętrznych (marketing szeptany)

    tworzenie materiałów marketingowych na podstawie tekstów źródłowych

    tworzenie treści do katalogów

    przygotowywanie e-mailingów, biuletynów, prowadzenie kampanii internetowych

    organizacja, udział w eventach firmowych: targi branżowe, imprezy integracyjne

    współpraca z członkami działu marketingu

    współpraca z wewnętrznymi działami w firmie w zakresie swoich obowiązków

    Nasze wymagania:

    znajomość zagadnień z zakresu pozycjonowania treści w wyszukiwarkach internetowych
    "lekkie pióro"

    poprawność językowa

    znajomość obsługi narzędzi Google Analytics

    doskonała organizacja czasu pracy, samodzielność i skrupulatność

    umiejętność pracy w zespole

    kreatywność i umiejętność pracy pod presją czasu

    chęć rozwoju i pogłębiania wiedzy z zakresu działalności firmy

    Mile widziane doświadczenie w branży elektrotechnicznej

    Oferujemy:

    pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

    możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

    wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

    korzyści pozapłacowe dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenie na życie dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne)

  • Zamel Sp. z o. o. Pszczyna, Polska

    ZAMEL to polski producent z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń elektrotechnicznych, a także kabli i przewodów. ZAMEL jest producentem inteligentnego systemu oświetlenia LED LEDIX, bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE, inteligentnego domu EXTA LIFE, urządz ...

  • ZAMEL Sp. z o.o. Pszczyna, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Nasze wymagania: · znajomość zagadnień z zakresu pozycjonowania treści w wyszukiwarkach internetowych · "lekkie pióro" · poprawność językowa · znajomość obsługi narzędzi Google Analytics · doskonała organizacja czasu pracy, samodzielność i skrupulatność · umiejętność pracy w zesp ...